Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka sporo takich osób spotykałem, teraz mniej.


@F1A2Z3A4: prawdopodobne tylko dlatego, że zmieniłeś otoczenie - nadal jest sporo takich osób i młodzi wcale nie są lepsi
  • Odpowiedz
@kitty-cat: Tak jak ktoś przede mną napisał, obracają się wśród ludzi sobie podobnych. Śmieszne i straszne jest gdy ktoś z kim ciężko się rozmawia narzeka, że nie może się porozumieć z osobami sobie podobnymi. Bezcenne absurdy.
  • Odpowiedz
@kitty-cat: to jest wyższy poziom komunikacji, jak w językach programowania. Używasz mniej słów żeby przekazać sporo informacji.
Zobacz jak się AI musiało naprodukować żebyś zrozumiał kilka złożonych zdań po polsku.
  • Odpowiedz
@kitty-cat Kto pracuje w obsłudze klienta i musi odpisywać na maile i rozmawiać z takimi ten dobrze wie. Niestety spora ilość ludzi edukację zakończyła chyba w zerówce. Nie czytają chyba nic, tylko ogladają obrazki w internecie. Nie są w stanie zrozumieć zdania złożonego. Najlepiej im odpisywać jak najmniejszą ilością słów. To są niestety ludzie w każdym wieku.
  • Odpowiedz
przecież post jest zrozumiały


@j557: +1 też zrozumiałem, bo po "otwieraniu drzwi" jest napisane "i zapytał", więc idzie się domyślić.
Założę się, że jakby napisała "popukał do różnych drzwi" to już każdy by skumał.

Albo i też nie xD
  • Odpowiedz
Przecież oni muszą gdzieś pracować, rozmawiać z rodziną, współpracownikami czy przełożonymi


@kitty-cat: pozwól że zacytuję klasyka: wyobraź sobie przeciętnego człowieka i pomysł sobie, że statystycznie połowa kraju jest głupsza niż on.
  • Odpowiedz
@kitty-cat: Moja była tak właśnie pisała wiadomości. Ogólnie na codzień morda jej się nie zamykała. Milion myśli na minutę i wszystko co robiła też musiała komentować. Czy to w kinie, autobusie czy siedząc na kiblu non stop gadała. Nawet jak ssała #!$%@?, co chwilę przerywała by coś powiedzieć. Jakby od każdego wypowiedzianego zdania zależało bicie jej serca i musiała to robić przez 24h. Ale żeby jeszcze mówiła z sensem. W
  • Odpowiedz