Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir wow, po prostu wow. Wyszła prawdziwa twarz, może #yanek faktycznie miał racje co do tego człowieka... takie życzenia za to, że ktoś po prostu jest spotrzegawczy i wrzucił timestamp z filmu który sam nagrałeś? czy ty widzisz co piszesz? Jestem szczerze zawiedziony, potężny stulejerz nie dał sie prowokować tyle lat ale po pierwszym dotknięciu cipki całkowicie #!$%@?ło... przypadek częsty, mam nadzieję że nie beznadziejny, aczkolwiek nie chce tej twojej rudej mordy juz widzieć bo przebiłeś w tym momencie najgorsze odpały z tego uniwersum pisząc coś takiego. Jeszcze raz przemyśl sprawie dzieciaczku https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/dyskryminacja-i-mowa-nienawisci-w-internecie-a-art-255-kodeksu,502839.html
szkolna18 - #odyn #korsir wow, po prostu wow. Wyszła prawdziwa twarz, może #yanek fak...

źródło: 7a852f8f93395622fd936a18d0d7afb84e962df78235fb154d6554e66717a30a

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szkolna18: to nie odnosi się do komentarza ani jego screena (przecież sam go polubiłem) tylko do usuniętego już posta na wykopie. Na starym poście był wklejony wizerunek pomimo wiedzy, że ktoś nie chce być screenowany i wrzucany na wykop. I ty dobrze o tym wiesz...
  • Odpowiedz
@Korsir: kochany ja lubię ciebie ale to są internety i gdybyś chciał ukryć kobietę swoją to bez najmniejszego wysiłku zrobił byś to i nikt z wykopków ani jutubów by tego nie wiedział a wrzuciłeś co wrzuciłeś i dziw bierze, że napalone wykopki kopią...serio usuń odcinek i co prywatne zachowaj dla was albo otwarcie powiedz jak wygląda sytuacja bądź dorosły po prostu dorosłym mężczyzną bądź. Tego ci życzę obyś do tego
  • Odpowiedz
@Korsir: wizerunek był wklejony, ponieważ chwile wcześniej jakiś kretyn upublicznił tenże wizerunek w miejscu ogólnodostępnym i gdybyś sam nie zaczął robić szumu wokół całej sprawy zachowując jak rycerzyk broniący derki swojej szkapy, zapewne przeszłaby bez echa. Chciałeś podbić swoją "męskość" stanowczą reakcją, a wyszło że jesteś niedojrzałym mleczakiem. W sumie żadne zaskoczenie. Popraw szkapie derkę i idź lulu dzieciaku.
  • Odpowiedz
@Korsir: Ale ty rudy smrodzie jesteś Infantylny.... Robisz odcinek pod oglądalność, a później życzysz komuś śmierci. Pamiętaj wielkogłowy !!! - Karma to suka i wraca z wielką mocą !
  • Odpowiedz