Wpis z mikrobloga

Chce jechać z koleżankami na babskie wakacje za granice z dziewczynami na kilka dni, a niebieskiemu sie to nie podoba..
Że niby co, że będę go zdradzać? - tak, dokładnie o to nam chodzi... wszystkie jedziemy tam żeby przez 5 dni mieć nieprzerwane orgie z kim popadnie...
Weźcie coś doradźcie bo nie wiem już co robić.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemKolejnymRozowymPaskiem: tak abyś wiedziała, związek zawsze ogranicza, jeśli myślisz inaczej, to nie bądź w związku.
A wszyscy co mówią, że rozwija i nie ma ograniczeń, okłamują Ciebie i są niedojrzali.
Po pierwsze, jak zdecydowałaś się być z kimś, to oznacza, że już masz ograniczenia, bo nie możesz mieć innych, chyba, że traktuje Cię jako FWB, albo luźną znajomość i nie wiąże z Tobą przyszłości, a jesteś przystankiem w jego życiu, dopóki życie nie da lepszej możliwości, stąd nie daje ograniczeń, bo i sam nie chce być ograniczony.
Jednak jeśli zdecydowałaś się na poważny związek, to oznacza, że masz kogoś z kim chcesz dzielić życie, czyli nie jesteś już sama.
Też nie możesz zachowywać się jakbyś była sama, bo to oznaka albo niedojrzałości, albo jakbyś nie nadawała się do związku.
Nie wszyscy nadają się do związku, więc może i Ty się nie nadajesz (nie odbieraj tego jako ataku) i powinnaś kupić kota + koleżanki dopóki są samotne, a partnerowi nie
  • Odpowiedz
@LowcaSpuchy: jeśli zakładamy że ludzie to zwierzęta i ruchają co popadnie to tak. Na szczęście ja tak o swoim partnerze nie myślę.

Odnosząc się do innych komentarzy- jeśli uważacie że partner mając pierwsza lepsza okazję zacznie się puszczać to pomyślcie nad zmianą partnera. To też po części świadczy o was i waszym podejściu do życia.
  • Odpowiedz