Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz jak typowy Janusz-Nosacz po 60tce z brzuchem, ale kurła kiedyś to było.
Wszystko czytelne, na swoim miejscu, po paru tygodniach przyzwyczajenia mogę zmieniać temperaturę klimy albo włączyć podgrzewanieć fotela bez odrywania wzroku od drogi i bez wchodzenia w 3 poziom podmenu... I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sztefen_muller - #motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz...

źródło: LTuu9PBAFQAF

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@assninja: to wszystko prawda ale nie to jest najgorsze w suvach najgorsze że są niebezpieczne.
Mają wysoki środek ciężkości, wysokie zawieszenie, duża masę i słabą widoczność. W połączeniu z tym że wybierają je kobiety i niedzielni kierowcy bo "bezpieczne" to bardzo źle połączenie. O wiele łatwiej np wpaść im na chodnik i zmasakrować pierwszych, częściej też pieszy przy kolizji wpada pod samochód (pewna śmierć). Do tego mają wysokie lampy które
  • Odpowiedz
SUVy to chyba największy rak obecnej motoryzacji tuż obok elektryków.


@BombaskaEskadraLotnicza: akurat EV bede bronić jak masz własny garaż i panele i nie jeździsz 500 dziennie to jest to złoto :) dodatkowo osiągi lambo za ułamek ceny.

w 3 lata 86kkm zrobiłem. Ale oczywiście prawilnym sedanem.
  • Odpowiedz
@sztefen_muller prawda, miałem comanda ale gałka się #!$%@?ła i teraz mam dotykowego pioneera. Tam wszystko już pamiętałem gdzie co i jak, a tu mimo wszystko musisz się spojrzeć co klikasz. Stare klawisze, szczególnie te fajne plastiki merca to coś co dodawało też luksusu tej furze. Dzisiaj wszystko dotykowe, palcuje się, pewnie po jakimś czasie trzeszczy.
  • Odpowiedz
zjazd/wjazd na autostradę, ślimak, dobry przykład np. wrocław północ na A8 bodajże, w stronę Bielan. Tam jest taki ślimak o 270 stopni :D


@assninja: Tam masz bodajże ograniczenie do 40km/h. Skoro jedziesz 80-90 to masz dobrze prowadzące się auto i tyle. Suv nie służy do sportowej jazdy (choć są i takie) bo przede wszystkim bardzo buja nawet jak masz jeszcze trakcję.

Suva się kupuje jak chce mieć łatwiejsza obsługę dzieciaka
  • Odpowiedz
które ma elektrycznie ustawiane środkowe lusterko


@sztefen_muller: ale to już jest patologia, tak samo jak kamery zamiast lusterek. Może i wygląda to nowocześnie, ale jedynie zbędnie komplikuje samochód. Niestety, właśnie między innymi przez takie "udogodnienia" ceny napraw samochodów są jakie są, bo wymienić głupią nagrzewnicę to musisz walczyć z kilometrami kabli, kołkami i zatrzaskami. To samo pod maską - #!$%@? turbin, przewodów, bo każdy chce mieć w samochodzie wszystko i
  • Odpowiedz
A tu mamy do czynienia z jakimś kuriozum, koszta są obcinane a końcową cenę samochodu #!$%@?ło w kosmos. Więc po co te cięcia kosztów?


@kolejne_juz_konto: celem każdej firmy jest maksymalizacja zysków
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: nie patologia tylko zapewnienie zapamiętania 100% ustawień kierowcy, dzisiaj nawet w najbardziej luksusowym aucie ciągle trzeba zrobić ruch ręką i manualnie ustawić po kimś lusterko wsteczne, jak zwierzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz