Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz jak typowy Janusz-Nosacz po 60tce z brzuchem, ale kurła kiedyś to było.
Wszystko czytelne, na swoim miejscu, po paru tygodniach przyzwyczajenia mogę zmieniać temperaturę klimy albo włączyć podgrzewanieć fotela bez odrywania wzroku od drogi i bez wchodzenia w 3 poziom podmenu... I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sztefen_muller - #motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz...

źródło: LTuu9PBAFQAF

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I komu to przeszkadzało


@sztefen_muller: przyglupom menagerom, ktorzy takimi autami nie jezdza, ale musza zawsze wrzucic swoje trzy grosze, ponad opinie inzynierow

No bo przeciez trzebe nieustanie isc na przod i sie rozwijac, rownoczesnie ograniczajac koszta.
I takie podejsce wlasnie zniszczylo i internet i wiele innych rzeczy, o tutaj np auta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SUVy to hit sprzedaży, wycofuje się inne nadwozia bo ich mniej ludzi kupuje.


@Anakee: Wycofuje się inne typy nadwozi ponieważ o wiele łatwiej i taniej jest zrobić SUVa, który spełnia regulacje dot. limitów spalania. Większe auto może produkować więcej spalin, więc specjalnie się robi większe.
  • Odpowiedz
przyglupom menagerom, ktorzy takimi autami nie jezdza, ale musza zawsze wrzucic swoje trzy grosze, ponad opinie inzynierow


@ka-lol: inżynier to małpa od roboty. To co wyznacza kierunek to marketing. Od zawsze i wszędzie.
  • Odpowiedz
chyba dziadki, nie ma nic lepszego niż jazda normalnym autem na autostradzie. SUVa trzeba co chwile tankować bo żeby zrobić wynik poniżej 10L to trzeba jechać za tirem chyba


@dzem_z_rzodkiewki: ja mam 40+ i lubie SUVy, wygodna pozycja, dużo miejsca.
  • Odpowiedz
To co wyznacza kierunek to marketing. Od zawsze i wszędzie.


@Anakee: Jest to nieprawda. Widac to na przykladzie aut elektrycznych chociazby :p
Pogon za "oszczednosciami", skutkujaca utrata klientow, to tez "marketingowy" geniusz? :p

Idz tam lepiej jakies klamki kaz przemodelowac, albo najlepiej je usun, wstawiajac nikomu niepotrzebne, za to awaryjne guziki jak w statku kosmicznym :p
  • Odpowiedz
Dostałem gówno pseudo SUVa


@assninja: SUVy to chyba największy rak obecnej motoryzacji tuż obok elektryków. Auto dla prymitywnych mentalnie osób, które chcą zademonstrować swojej własnej podświadomości, że mają kasę, że mogą więcej i, że w razie czego oni są bezpieczniejsi na drodze w swoim "czołgu".
  • Odpowiedz