Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz jak typowy Janusz-Nosacz po 60tce z brzuchem, ale kurła kiedyś to było.
Wszystko czytelne, na swoim miejscu, po paru tygodniach przyzwyczajenia mogę zmieniać temperaturę klimy albo włączyć podgrzewanieć fotela bez odrywania wzroku od drogi i bez wchodzenia w 3 poziom podmenu... I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sztefen_muller - #motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz...

źródło: LTuu9PBAFQAF

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sztefen_muller: A dla mnie ta konsola mercedesa to rak totalny, tez mnie to w oplach zawsze odrzucalo - #!$%@? przycisk na kazda funkcje + jeszcze losowa klawiatura numeryczna, byleby pokazac ile mamy opcji, do tego w oplu kompletny brak ergonomii w umieszczaniu tych przyciskow xd
Peak to IMO iDrive w BMW, wszystko co czesto uzywane jak klima, grzanie dupy, wylaczenie trakcji czy ryglowanie drzwi jako przycisk, reszta w komputerze ktory
  • Odpowiedz
@wojtek4531: Dodam jeszcze o argumencie dotyczącym krawężników i progów. SUViarze chwalą się, że mogą jeździć po wysokich krawężnikach, nie zwalniać na progach. Progi zwalniające mają na celu spowolnienie ruchu w miejscu o dużym zagęszczeniu np. pieszych- nie musząc zwalniać narażacie pieszych na wypadki.
A co do krawężników, to jeśli gdzieś jest wysoki krawężnik to zarządca drogi zakłada, że samochody tam nie mają wjeżdżać, a mimo to SUVY pokonują te przeszkody
  • Odpowiedz
@harrame: iDrive to w ogóle wyprzedzał konkurencję o 5-10 lat. Ale od tego czasu trwa rozwój wsteczny, zamiast postarać się z przyciskami daje się chiński tablet za $100 i durny klient zadowolony... ()

A przyciski nawet w gównianym 15 letnim Oplu są lepsze od takiego gównotableta.
  • Odpowiedz
@wojtek4531: są coraz szersze i wyższe, a infrastruktura nie rośnie wraz z nimi. Na gminnych wąskich drogach już teraz się ledwo miną dwa takie auta jadące z naprzeciwka, nie mówiąc już np. o wyprzedzaniu rowerzysty. Kiedyś dało się to zrobić bez problemu bez pełnego manewru wyprzedzania - auto z przeciwka przytuli się do krawędzi, ty się tylko trochę wychylisz i wyprzedziłeś ten rower z BEZPIECZNYM odstępem. Z dwoma suvami powodzenia.
  • Odpowiedz
@sztefen_muller: zgodzę się z tym, miałem wypadek i dostałem auto zastępcze z ekranem dotykowym za panel do sterowania elektroniką. Nic sie tam nie dało zrobić bez odrywania wzroku od jezdni
  • Odpowiedz
no zajebiscie. a dzisiaj wystarczy powiedziec co ma zrobic samochod


@WykopanyDzon: oooo i tak ludzie gadają do auta?

cichoo chocho zamknąć się, teraz ja mówię, cicho kurna!!!... już? ok.... hej mercedes, włącz mi grzanie fotela

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz