Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? Gdzie popełniłem błąd w życiu? Skończyłem studia, pracuje w korpo (nie IT), wiem mniej więcej kto ile zarabia, rozmawia się na co dzień o wydatkach jakie kto miał, o problemach, planach na przyszłość, mieszkaniach, itd..

Sytuacja #1 - czy to na parkingu pod sklepem, czy pod mcdonaldem, na światłach zdarza mi się zobaczyć BMW pokroju 4 (F36) - nie znam się na tyle, nie wyglądają na tanie. Za kierownicą siedzą typowe łebki, bez obrazy ale aparycja typowego wiejskiego podrywacza-cwaniaczka (nie żaden seba czy łyse karki od brudnej roboty). Jakim cudem tacy ludzie jeżdżą takimi fajnymi sportowymi BMW? Nie są to te najdroższe/najnowsze modele ale widać że do tanich nie należą. U mnie w #korpo nikt by sobie na takie coś nie pozwolił bo raz że to spory wydatek, dwa trzeba mieć na bieżące opłaty i każdy gdzieś tam oszczędza na inne ważniejsze rzeczy jak np. mieszkanie. Nie mówię o wolnej gotówce ale nawet na kredyt nie brzmi racjonalnie bo bieżące koszty życia nie pozwalają na takie głupoty.

Sytuacja #2 - trochę #blackpill xD bo widzę typowych chudych sebków, klata jak czoło komara w klasykach (albo gruzach jak kto woli) typu E36, E46 z (UWAGA) nawet fajną laską obok. To ja jestem kilka poziomów wyżej niż taki jegomość i pewnie nawet by nie spojrzała na mnie xD Jak to możliwe że takie sebki mają fajną laske???

#bmw #samochody #przegryw #tfwnogf #przemyslenia #wygryw #sebix #zarobki #motoryzacja #niebieskiepaski #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? Gdzie pope...

źródło: comment_16608086751od3YkPe1gcgT4QIzovtlZ

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Mieszkam na wsi, gdzie większość jakiekolwiek sensownej roboty za w miarę dobre pieniądze to budowlanka lub ciężarówka.

Wielu młodych pierwsze co robi po szkole (często nawet jej nie kończąc), to jedzie za granicę do roboty.
W moim regionie to głównie Austria i kilkanaście tysięcy zł na czysto.
Dla takiego młodego chłopaka to kupa kasy, bo realnie na nic nie wydaje. Bez problemu odłoży na fajne sportowe
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Ja jestem chuderlak, nie mam samochodu nawet i też mam całkiem niezłą dziewczynę z tego c się zdarzyłem w skali wykopokowej zorientować.

Ludzie ubzdurali sobie, że wszyscy lecą ana mięśnie i samochód, i żyją w swojej mitologii xDDD


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bmw to jedyny ich majatek. patol nie ma strachu jechac do norwegii czy niemiec i spac na materacu przez co zarobi wiecej niz ty przez rok w korpo.
2. najwidoczniej lysy sebek jest atrakcyjnejszy od ciebie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: te auta nie są super drogie . Oni wydają na nie pewnie cały hajs albo większość i na tym budują swoją osobę. Większość pewnie też miała/ma pomóc od rodziców. Jak dostałeś głupie mieszkanie albo stary cię nie #!$%@? albo w ogóle masz obu rodziców nie patole to już jest izi win.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pewnie niejeden z tych nieźle wyglądających aut do szpanowania, to bite za granicą gruchoty, których nikt o zdrowych zmysłach by nie kupił. A co do małolatów, to zazwyczaj zasługa rodziców, praca za granicą i szpanowanie zabawkami będąc w kraju, albo dobrze płatną praca fizyczna/tiry/pole.
  • Odpowiedz
. Jakim cudem tacy ludzie jeżdżą takimi fajnymi sportowymi BMW?


@mirko_anonim: To jest akurat bardzo, bardzo proste. Siedzą na przykład w UK, Belgii, Niemczech (za granicą) pracując w najgorszych pracach po rok dwa jedząc zupki chińskie i najtańsze konserwy w porywach mieszając to z dębowym mocnym w pokojach po kilka osób a poźniej udają tutaj wielkich bogaczy. Znam typa co w ten sposób sobie M3 poprzedniej generacji kupił i teraz
  • Odpowiedz
Sytuacja #2 - trochę #blackpill xD bo widzę typowych chudych sebków, klata jak czoło komara w klasykach (albo gruzach jak kto woli) typu E36, E46 z (UWAGA) nawet fajną laską obok. To ja jestem kilka poziomów wyżej niż taki jegomość i pewnie nawet by nie spojrzała na mnie xD Jak to możliwe że takie sebki mają fajną laske???


@mirko_anonim: Normalnie, bycia w związku z ładną kobietą to wcale
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 10 letnie 420i rzeczywiście bogactwo xD Zresztą sam sobie odpowiedziałeś, każdy w tym korpo mógłby sobie te 75k wrzucić w używane bmw ale ludzie mają inne priorytety. A dla takiego sebka priorytetem jest bmw.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Sytuacja #1 - czy to na parkingu pod sklepem, czy pod mcdonaldem, na światłach zdarza mi się zobaczyć BMW pokroju 4 (F36) - nie znam się na tyle, nie wyglądają na tanie. Za kierownicą siedzą typowe łebki,


a) jest to auto jego starego
b) wziął
  • Odpowiedz
Jakim cudem tacy ludzie jeżdżą takimi fajnymi sportowymi BMW?


@mirko_anonim: pomijając oczywisty fakt że mają bogatych rodziców czy są z zamożnej rodziny to sporo tych osób ma tylko i wyłącznie 1 pasje tj. ZARABIANIE PIENIĘDZY

jak Ty sobie idziesz na spacerek, albo oglądasz serial to realnie znam ludzi dla których to jest jakaś nuda a oni na co dzień właśnie non stop jakieś interesy kręcą - a to auto skądś sprowadzi, a to idzie jakąś fuchę robić w wykończeniówce
  • Odpowiedz
Jak to możliwe że takie sebki mają fajną laske???


@mirko_anonim: bo on jest agresywny, pewny siebie - zagaduje tą laskę bez stresu, jak mu odmówi to jej napluje pod nogi i powie "s--------j" laska młoda fajna jest zainteresowana, bo dla niej agresja = kompetencja i pewność siebie plus jej znajomi faceci to grają w Fortnite a ten ma auto i mogą sobie nad jezioro pojechać

ehh tak zwana NATURA, wszystko
  • Odpowiedz
Normalnie, bycia w związku z ładną kobietą to wcale nie jest jakieś osiągnięcie wbrew pozorom. Pamiętaj ładnych kobiet bardzo dużo na całym świecie nie ta to inna, ale ładnych kobiet które mają coś w głowie do tego znacznie mniej. Pamiętaj, że duża część z tych ladnych lasek to zwykłe blachary ktore będą miały mokro jak będziesz jeździl nowszym autem od ich aktualnego amanta które jak odwożą buzię to poczujesz jak ci IQ
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Dietetyq
takie sebki sa po prostu bardzo meskie, w przeciwienstwie do mieszczuchow wychowanych bezstresowo z wszystkim podstawionym pod nos. Sebek pojdzie na disco, nacpa sie i bedzie podrywal kazda laske prostackimi tekstami podczas gdy wykopek bedzie rozkminial jaki pickup like z kursu PUA uzyc.

A jak wiadomo patologiczne zachowania bardzo kreca kobiety niewazne jakby sie oficjalnie tego nie zapierały. Predzej odpala cie za to, ze sie wahasz czy zlapac ja za tylek na pierwszej randce niz za samo zlapanie.

Jestem z beciak z IT i dla mnie tez znacznie latwiejsze jest zarobienie kilkaset tysiecy zlotych na ryzykownych inwestycjach niz poderwanie jakiejkolwiek kobiety juz nie mowiac o tych
  • Odpowiedz