Wpis z mikrobloga

jaka jest najgorsza rzecz jaką widzieliście w internecie (lub w życiu)?
ja za specjalnie nie szukałam, ale przeglądałam kiedyś np. 4chan. a jak się dowiem o jakimś viralowym okropnym filmiku to muszę choć trochę się czegoś dowiedzieć, mimo że mózg mi krzyczy NIE RÓB TEGO!!!
chyba przez to i czytanie reportaży o tragicznych rzeczach "coś we mnie umarło". ale nie osiągnęłam mistycznego chłodu, jak coś.
#psychologia #pytanie #internet
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@njdnsjdnjs: Tak, ale czasem jest dość niepozorne, przynajmniej ofiara albo nie widzi red flagów, albo je ignoruje, albo wariat je maskuje. Kojarzysz sprawę dziewczyny, co się umówiła z typem przez tiktok i na kamerze widać jak idą do pokoju hotelowego?
  • Odpowiedz
@henk: tak, te muzułmańskie zwyrole wszystko nagrały, rozeszło się po sieci i inni przedstawiciele gatunku wysyłali do rodzin ofiar () pamiętam, że nawet na wp o tym pisali swego czasu
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Z tych najokropniejszych to chyba krótki filmik organizacji PETA, nakręcony w Chinach. Skórowali tam żywcem złapane psy i wrzucali je do rozgrzanego oleju(°°
Chyba do śmierci będę pamiętał te stosy ruszających się w agonii, pozbawionych skóry psiaków i te ich pełne cierpienia oczy pozbawione powiek... ()
Ludzie to k---y.
  • Odpowiedz