Wpis z mikrobloga

jaka jest najgorsza rzecz jaką widzieliście w internecie (lub w życiu)?
ja za specjalnie nie szukałam, ale przeglądałam kiedyś np. 4chan. a jak się dowiem o jakimś viralowym okropnym filmiku to muszę choć trochę się czegoś dowiedzieć, mimo że mózg mi krzyczy NIE RÓB TEGO!!!
chyba przez to i czytanie reportaży o tragicznych rzeczach "coś we mnie umarło". ale nie osiągnęłam mistycznego chłodu, jak coś.
#psychologia #pytanie #internet
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@njdnsjdnjs: ze wszystkich rzeczy, które widzialam najgorzej wspominam filmik jak ucinają głowy dwóm studentkom-turystkom, które zwiedzały Maroko.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: może nie najgorsza, ale najbardziej obrzydliwa, jak kuzyn co jest rolnikiem wyciągnął z grzbietu krowy larwę gza, a potem rozdeptał na betonie
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Jakieś 20 lat temu albo wcześniej kolega, z którym mam kontakt do dziś, wysłał mi na GG duży obrazek, na którym był tekst i zdjęcia krok po kroku, była to instrukcja, jak usunąć sobie żołędzia domowym sposobem. Na każdym zdjęciu był benis, później ktoś na niego założył zacisk żeby zatamować krwawienie, następnie był nóż i pokazanie procedury po kolei usuwania. Tak, były zdjęcia w trakcie i po. Mam to
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs kiedy byłem nastolatkiem miałem fazę na oglądanie tych p--------h filmów z egzekucji itp. Wtedy jeszcze na portalu, który już chyba nie istnieje, a nazywał się ogrish.com
A film, który zapadł mi w pamięć? Chyba podrzynanie gardeł rosyjskim żołnierzom w Dagestanie przez tamtejszych muzułmańskich bojowników. Przez kilka kolejnych dni nie mogłem zasnąć, bo za każdym razem kiedy zamknąłem oczy przelatywała mi przed nimi ta scena, i ich krzyki.
  • Odpowiedz
same. mysle ze to moze niezle poryć łeb


@njdnsjdnjs: Na pewno nie jest neutralne, zwłaszcza gdy się o tym pamięta po latach, czyli gdzieś siedzi i w jakiś sposób wpłynęło aż do dziś.

to jest ciekawe ze ktos to widzi i nie moze zasnac a ktos to r o b i i se żyje


@njdnsjdnjs: Ponoć ten pierwszy raz u takiego potwora jest też traumatyczny, robi to nierzadko
  • Odpowiedz