Wpis z mikrobloga

jaka jest najgorsza rzecz jaką widzieliście w internecie (lub w życiu)?
ja za specjalnie nie szukałam, ale przeglądałam kiedyś np. 4chan. a jak się dowiem o jakimś viralowym okropnym filmiku to muszę choć trochę się czegoś dowiedzieć, mimo że mózg mi krzyczy NIE RÓB TEGO!!!
chyba przez to i czytanie reportaży o tragicznych rzeczach "coś we mnie umarło". ale nie osiągnęłam mistycznego chłodu, jak coś.
#psychologia #pytanie #internet
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chlodna_kalkulacja @chlodna_kalkulacja

@njdnsjdnjs: Jakieś 20 lat temu albo wcześniej kolega, z którym mam kontakt do dziś, wysłał mi na GG duży obrazek, na którym był tekst i zdjęcia krok po kroku, była to instrukcja, jak usunąć sobie żołędzia domowym sposobem. Na każdym zdjęciu był benis, później ktoś na niego założył zacisk żeby zatamować krwawienie, następnie był nóż i pokazanie procedury po kolei usuwania. Tak, były zdjęcia w trakcie
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Z tym życiem to tak bym nie przesadzał. Akurat tych czeczeńskich wykolejeńców dość ostro wtedy traktowano i ścigano.

Ja unikam takich filmików i nie oglądam. A jak już obejrzę to nie aż tak mocne. Chociaż gdybym miał powiedzieć gdzie najgorsze rzeczy widziałem to właśnie wykop.

A nie, kiedyś debile trollowały dzieci na tiktoku i innych takich krótkich filmikach video z samobójstwa tego streamera takiego.
Na początku bawią się jakieś
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: To już zdaje się rzadkość, ale również się pojawia. Bywa też, że tracą empatię wskutek traumatycznego przeżycia lub bardzo silnego uderzenia w głowę, co doprowadziło do zmian w mózgu. Tacy ludzie ponoć czują albo nudę wyeskalkwaną do granicy śmierci albo adrenalinę.
  • Odpowiedz
  • 0
To już zdaje się rzadkość, ale również się pojawia.


@chlodna_kalkulacja: eee cxy ja wiem. jako fanka true crime nie powiedzialabym ze rzadkosc XD tylko tez sa socjopaci i psychopaci itd. nie wszyscy zabijaja czy cos. ale fakt czytalam o tym ze nie sa w stanie odczuwac wiekszej gamy uczuc wiec wiele rzeczy robia z nudy. mamy nawet na mirko kolezanke ktora pisala o aspd ;)))
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Powiem tak, gdyby człowiek to odpalił celowo to spoko. Samobój przez strzał. Smutny, ale wiele takich filmików jest. Problem polegał na tym, że się tego nie spodziewałaś, oglądasz sobie podczas śniadanka kotki i nagle no...
Już nie wspominając, że było to wymierzone właśnie w dzieci, a nie dorosłych, co było najgorszym #!$%@?ństwem. W ogóle cała sprawa była obrzydliwa, wszystko. Od zachowania "ludzi", aż po media. Ah #!$%@?, nie piszę
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Też się tym tematem interesuję. ʕʔ w sensie takich totalnie bez emocji od początku jest raczej mniejszość, większość raczej przeżywała mocno swoje pierwsze mordy, krzywdy, zbrodnie, a później przeszło to w obojętność.

Jasne, nie wszyscy zabijają. Wielu jest w polityce, na wysokich stanowiskach, w biznesie. Ciekawostka, idealny chirurg to właśnie ktoś, kto ma rys psychopatyczny, bo jak mu pacjent zacznie ostro krwawić, to ten bez
  • Odpowiedz
  • 1
idealny chirurg to właśnie ktoś, kto ma rys psychopatyczny,


@chlodna_kalkulacja: tez to slyszalam XD i jak czasem slucham podcastow kryminalnych albo cos czytam i jest o tym ze ktos byl chirurgiem to juz mam takie AHA WIEM CO SIE ZARAZ STANIE XD
  • Odpowiedz