Wpis z mikrobloga

Nienawiść polityczna w tym kraju jest przeogromna, to jest poprostu wręcz obrzydliwe.

Nie pogratulujemy Julii Szeremecie, bo miała czelność startować z list tej, a nie innej partii.
Samo łączenie sportu z polityką to dla mnie patologia, ale żeby nie wspierać 20letniej dziewczyny, nie pogratulować, to dla mnie wyższy level idiotyzmu. Politycy to zwykłe gnidy i k****
#boks #paryz2024 #polityka #bekazlewactwa #sejm
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@willyfog: a nie dopuściłeś myśli, że sportowiec na 3 miesiące przed Igrzyskami i generalnie w trakcie aktywnej kariery nie powinien startować z żadnej listy?
  • Odpowiedz
@willyfog: Z lewicy powinny płynąć wyrazy szacunku, zwłaszcza od feministek. W końcu dominacja kobiety nad mężczyzną. I to już nie byle jaka, choćby wymyślona przez gazetę wybiórczą, tylko czysta dominacja na płaszczyźnie fizycznej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@willyfog: Łączenie sportu z polityką to patologia, ale założę się, że pierwszy krzyczałeś, że rosyjscy sportowcy na olimpiadzie wystąpić nie mogą za żadne skarby
  • Odpowiedz
@willyfog: to sobie zobacz jakie pelne miłości komentarze były w stosunku do igi za to że smie popierać ukraine.

@amelinowa nazywanie amerykańskich wojsk okupantami, nie głosowanie wspólnie za rozszerzeniem nato czy sankcjami na rusków to nie jest pro rosyjskość?
  • Odpowiedz
Nie pogratulujemy Julii Szeremecie, bo miała czelność startować z list tej, a nie innej partii.


@willyfog: to są akurat jednostki, które wchodzą w gorące, głównie dlatego, że najbardziej plusowany komentarz stwierdza jacy są odklejeni za łączenia jednego z drugim (ostatnio sam wpis miał 30 plusie, a komentarze stwierdzające upośledzenie po 160+). Czy wolałbym, żeby nie było takich wpisów w ogóle? Owszem, ale beton pozostanie betonem.

Samo łączenie sportu z polityką to dla mnie
  • Odpowiedz
@willyfog Ja głosowałem na Razemków i kibicuję Julce. Pewnie nie jestem w mniejszości. Startowała to startowała. Dopóki nie odwala maniany jak pokemony z list, to będę jej kibicować. Takiej Klepackiej akurat nie, bo to absolutnie obrzydliwa persona, która nie powinna promować idei sportu z orzełkiem na p----i.
  • Odpowiedz
@TenXen47:

nazywanie amerykańskich wojsk okupantami, nie głosowanie wspólnie za rozszerzeniem nato czy sankcjami na rusków to nie jest pro rosyjskość?


Nie będę na tagu dotyczącym igrzysk o polityce z Tobą dyskutować. Mam dośc tego na codzień. Fakt jest taki, że gość zarzuca innym prorosyjskość a sam zachowuje się jak ruski agent i życzy źle swoim bo ktoś ma inne pogląday. Czy 4 lata gdy Zilman zdobywała medal i ludzie poznali
  • Odpowiedz