Wpis z mikrobloga

Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wku*wia wszystkich, "rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana. Sam kręci afery. Skacze po ludziach macha łapami przed twarzą, butelką rzuci. A jak jakiś żarcik nie wejdzie albo wejdzie to mówi "co ty morda taki spięty, świruje, sprawdzam cię tylko hehehehe" .
Wszyscy mają go dość i lepiej by było gdyby go nie było...
#stanowski #stonoga #aferazdupy
cinqq - Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wk...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana


@cinqq: jezeli z filmu o Janoszek wyciagnales tylko rozliczenie Janoszek to moze po prostu nie wszystko rozumiesz.

Idac twoim tokiem rozumowania wczoraj Stanowski pokazal, ze tylko stonoga jest idiota, prawda? xD
  • Odpowiedz
@93michu93: Nie, z wczorajszego filmu wyszło jeszcze ze kondycja dzienikarstwa nie jest w tak złej formie, bo żaden portal nie podał tej informacji. Nikt oprócz oszołomów typu Lis czy Giertych nic z tym nie zrobił.
  • Odpowiedz
  • 0
@93michu93: tak, rozumiem że reszta dziennikarzy to też bagno. Ale dziennikarstwo sprowadzone zostało do 5 gęstości mułu a on tylko zagęszcza
  • Odpowiedz
Idac twoim tokiem rozumowania wczoraj Stanowski pokazal, ze tylko stonoga jest idiota, prawda? xD


@93michu93: czy jest czy nie jest idiotą to nie wiem, za to po jego twórczości mogę powiedzieć i bez Stanowskiego że Stonoga zachowuje się jak idiota.
  • Odpowiedz
  • 1
@koral: ja to mam dość kreowanych afer, tak jak przed walkami pięściarzy... nie wiesz czy się dogadali, czy jeden się podłożył a może to jeden wiedział a drugi nie... reklamy lecą, swołocz ogląda
  • Odpowiedz
Nie, z wczorajszego filmu wyszło jeszcze ze kondycja dzienikarstwa nie jest w tak złej formie, bo żaden portal nie podał tej informacji. Nikt oprócz oszołomów typu Lis czy Giertych nic z tym nie zrobił.


@kalosz_zaglady: poczytaj troche nim zaczniesz sie wypowiadac, sprawdz film stanowskiego, na ktorym pokazuje screeny. Masz, bo widze, ze w ogole nieprzygotowany do dyskusji wchodzisz:

Lekcja 2: Jesteś czołowym dziennikarzem, nie podpalaj się jak
  • Odpowiedz
Nie, z wczorajszego filmu wyszło jeszcze ze kondycja dzienikarstwa nie jest w tak złej formie, bo żaden portal nie podał tej informacji. Nikt oprócz oszołomów typu Lis czy Giertych nic z tym nie zrobił.


@kalosz_zaglady:

tak, rozumiem że reszta dziennikarzy to też bagno. Ale dziennikarstwo sprowadzone zostało do 5 gęstości mułu a on tylko
  • Odpowiedz
  • 7
@cinqq: ale tak szczerze Tuskowe Fajnopolaki, co Wam ten Stanowski tak przeszkadza? Przecież nie musicie go oglądać, macie przecież obiektywny TVN/GW/Newsweek/TVPO/Lisów/Olejniki/OKO.PRESS/ setki innych prawilnych nadawców. Czy w waszym interesie szerzenia demokracji i wolnych mediów jest to aby wszystko co nie jest Waszym przekazam musiało zniknąć?
  • Odpowiedz
Pierwsza reakcja Janusza Schwertnera (Goniec), wielokrotnego laureata nagrody Grand Press za dziennikarstwo śledcze: - Porażające nagranie z kolegium Kanału Zero. Redakcja Gońca zwróciła się do Krzysztofa Stanowskiego z prośbą o komentarz - gdy tylko otrzymamy, niezwłocznie opublikujemy.


@93michu93: Przepraszam, ale co z tym podejściem jest nie tak? Jak zobaczyłem nazwisko Schwertnera wśród nabranych to się trochę zdziwiłem, więc sprawdziłem to i tak na szybko nie znalazłem nic, co by było
  • Odpowiedz
jezeli z filmu o Janoszek wyciagnales tylko rozliczenie Janoszek to moze po prostu nie wszystko rozumiesz.


@93michu93: Stanowski nie musiał robić filmu o tym, że polskie media promują celebrytów bajkopisarzy, bo od czasów Agnieszki "Frytki" Frykowskiej wszyscy to wiedzą xd Może chłop nie zauważył albo nie ogarnia, że ludzie nie dowierzają opowieściom celebrytów, a głupi dziennikarze to łykają.
  • Odpowiedz
@93michu93:

Pierwsza reakcja Janusza Schwertnera (Goniec), wielokrotnego laureata nagrody Grand Press za dziennikarstwo śledcze: - Porażające nagranie z kolegium Kanału Zero. Redakcja Gońca zwróciła się do Krzysztofa Stanowskiego z prośbą o komentarz - gdy tylko otrzymamy, niezwłocznie opublikujemy.

Pierwsza reakcja Wojciecha Czuchnowskiego (Gazeta Wyborcza), dziennikarza roku Grand Press 2023 i wielokrotnego zwycięzcy za newsy i dziennikarstwo śledcze: - Nagranie z kolegium redakcyjnego Krzysztofa Stanowskiego/Kanał Zero. Rozmowa o Funduszu Sprawiedliwości. Stanowski: "jest kilka osób, których nie ruszamy. Ziobry nie ruszamy. Przychodząc tutaj, wiedzieliście, na co się piszecie".

Pierwsza reakcja Bertolda Kittela (TVN24), zdobywcy nagrody Grand Press dla dziennikarza roku 2018: - Szokujące. W życiu nie widziałem takiego łamania kręgosłupów. Czy Ziobro rządzi Stanowskim? Warto posłuchać.

Pierwsza reakcja Radomira Wita, czołowego dziennikarza politycznego TVN24 (już skasowana): - Teraz przynajmniej wiadomo, skąd w nazwie kanału wzięło
  • Odpowiedz
  • 2
@Riolet: Ach masz rację kolejny podział społeczeństwa kto przeciwko stano ten debil a kto za nim to elita… elita intelektualna która wie jak wyjaśniać innych XD Stano cwaniaczek wie jak na tych elitach kasę robić i dramami karmić
  • Odpowiedz