Wpis z mikrobloga

Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wku*wia wszystkich, "rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana. Sam kręci afery. Skacze po ludziach macha łapami przed twarzą, butelką rzuci. A jak jakiś żarcik nie wejdzie albo wejdzie to mówi "co ty morda taki spięty, świruje, sprawdzam cię tylko hehehehe" .
Wszyscy mają go dość i lepiej by było gdyby go nie było...
#stanowski #stonoga #aferazdupy
cinqq - Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wk...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To tez fakt


@93michu93: tak, stano uderza w patologię. Jakiś jasiu kapela, janoszek, najman. Na tym robi największe zasięgi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Przecież nie musicie go oglądać, macie przecież obiektywny TVN/GW/Newsweek/TVPO/Lisów/Olejniki/OKO.PRESS/ setki innych prawilnych nadawców. Czy w waszym interesie szerzenia demokracji i wolnych mediów jest to aby wszystko co nie jest Waszym przekazam musiało zniknąć?


@anakhin: a którzy z tych nadawców nabrali się na fejka od Stanoskiego, poza Lisem?

to jest ten upadek mediów? które z tych mediów upadło wczoraj?
  • Odpowiedz
@cinqq męczy mnie jego politykowanie z Mazurkiem, myślałem, bo jest propisiorski, ale chłop robi dobre afery, ośmiesza ludzi, którzy cieszą się niezasluzonym szacunkiem i poważaniem, a ty się zesrałeś

Ludzie z drugiej strony politycznej barykady łyknęli baita, potem nie umieli przeprosić, typ z wyborczej fikoly robi, że lyknal, bo to był fejk, ale taki sam jak prawda
  • Odpowiedz
@cinqq: Ciągle mu zarzucano bezpodstawnie, że jego produkcja jest finansowana przez rząd, czy partię rządzącą, więc co się dziwisz, że o-----ł taką akcję, żeby mu dali spokój? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq no tak tu ewidentnie widać że pis im płaci,

Dobra zabierz zabawki z piaskownicy, bo nawet dowodów nie potrafisz znaleźć
  • Odpowiedz
no tak tu ewidentnie widać że pis im płaci


@koral: nie napisałem, że im płaci. Nie mam na to dowodów. Ale są dowody na sympatię polityków PiSu od początku powstania kanału.

No i z sympatii chętnie reklamowali nowy byt medialny. A czy do Stanowskiego trafiły pisowskie pieniądze czy jego sympatie i współprace wynikają tylko i wyłącznie z p̶r̶y̶m̶i̶t̶y̶w̶n̶y̶c̶h̶ prywatnych poglądów to się pewnie kiedyś dowiemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq

Zobacz jeśli nie stoję po żadnej ze stron i wskazuje błędy to czy atakowana strona może mnie nazwać stronniem drugiej strony może

Ale tym sposobem każdy krytykujący będzie atakowany i będzie mu przypisywana łatka stronnika wroga
  • Odpowiedz
@koral: Ja mam go dość, bo myśli że jak nagra fejk (zajebsita akcje ze stonogą) że niby bronią PiS to że zrobi z tego fejk taśme to teraz ludzie wierzą że nie jest pisowcem XD wtf
to jakby wywnioskować że skoro niebieski z żółtym robi kolor zielony to jak wpierdlisz niebieskie lambo 300 na godzine w zielone lambo to wyjdzie żółte ferrari.. no k---a gadamy o różnych rzeczach.
Zrobieniu w
  • Odpowiedz