Wpis z mikrobloga

Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wku*wia wszystkich, "rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana. Sam kręci afery. Skacze po ludziach macha łapami przed twarzą, butelką rzuci. A jak jakiś żarcik nie wejdzie albo wejdzie to mówi "co ty morda taki spięty, świruje, sprawdzam cię tylko hehehehe" .
Wszyscy mają go dość i lepiej by było gdyby go nie było...
#stanowski #stonoga #aferazdupy
cinqq - Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wk...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_jem_grzybow: Spokojnie nie muszę nić więcej rozumieć, w końcu to że jesteś idiotą który nie rozumie żartów ustaliliśmy na początku a na czym opierasz swoje opinie sam nie jesteś w stanie powiedzieć. Rzeczywiście STRASZNE pytania padły.
Oszukiwałem się że może jest w tym coś więcej niż powtarzanie jak małpa "zgodnie z linią" agorowych/ostanych razem półmózgów ale widać jak kończy się dyskusja z wytrenowaną małpą.
  • Odpowiedz
@JackobC: Mariusz, podaję ci przykład Stanowskiego, który powiela nagłówek, który mu pasuje pod karmienie propagandą takich ćwoków jak ty i przyznaje, że treści nie czyta a ty piszesz, że to żarty. Daj mi spokój.
  • Odpowiedz
@koral: mam oglądać jakiegoś boomera grającego w gierki, bo nie umiesz sformułować innego argumentu niż obrażania mnie? xD

Chyba sobie kpisz ptysiu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq co ty chłopców lubisz czy co???

Gościu omawia postawę takich jak ty i nie jest po żadnej ze stron, tak samo jak ja

Dlatego wyjdź z bańki i posłuchaj rzeczowego spojrzenia
  • Odpowiedz
@koral: czyli musisz się posiłkować jakimiś jutuberami, bo sam nie potrafisz sformułować argumentu? Wyobrażasz sobie debatę akademicką na której ludzie sobie filmiki pokazują? xD
  • Odpowiedz
@koral: to nie kwestia lenistwa, tylko zdrowego rozsądku, bo jeśli odbiję jego argumenty to co, zrobisz mu donate z prośbą o "wyjaśnienie mnie" czy mnie zwyzywasz jak wcześniej?

W zasadzie to w momencie kiedy posunąłeś się do ataków personalnych, przestałeś się liczyć jako potencjalny partner do dyskusji, a odpisuję Ci tylko dlatego, że jestem uzależniony od bodźców dopaminowych, ale po prawdzie to powinieneś traktować każdy mój komentarz jako walor edukacyjny.

Ale nawet gdybym Ci pokazał na palcach, że 2+2 to 4, a nie 5, to i tak zabrakłoby Ci pokory żeby przyznać się do błędu. Gdybyś był młodszy to bym pomyślał, że jeszcze zmądrzejesz. Ale dla twojej zamkniętej głowy jest już za późno. Dla Ciebie ważniejsze jest mieć rację niż dochodzić do
  • Odpowiedz