Wpis z mikrobloga

Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wku*wia wszystkich, "rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana. Sam kręci afery. Skacze po ludziach macha łapami przed twarzą, butelką rzuci. A jak jakiś żarcik nie wejdzie albo wejdzie to mówi "co ty morda taki spięty, świruje, sprawdzam cię tylko hehehehe" .
Wszyscy mają go dość i lepiej by było gdyby go nie było...
#stanowski #stonoga #aferazdupy
cinqq - Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wk...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problemem obecnie rządzących jest fakt że robią babole i nie chcą rozwijać kraju


@koral: oczywiście, przekupili ich paskudni Niemcy którzy razem z Unią chcą nam do CPK dopłacać.

Gdyby tylko ten rudy bandzior nie nienawidził
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq to już było tyle wałkowane że będąc przeciwnikiem możesz wracać do piaskownicy, bo dorosłe sprawy nie są dla ciebie
  • Odpowiedz
@cinqq: dzbanie o jednym zapomnialeś że ten oszust kilka dni szukał haków na Stanowskiego. No to Stanowski dał mu te haki a że przy okazji skompromitował trochę dziennikarzy i polityków pokazało jakie debile nami rządzą (medialnie i wogóle), ofiary muszą być na wojnie. Ale was d--a piecze i piszecie jaki on zły
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Jakie fejki powiela? "Jakie clickbaitowe nagłówki pasujące do narracji i jego ułomnej widowni" masz na myśli?

Czy jesteś w stanie wskazać mi jakiś konkret poza wymyślonym wysrywem skompromitowanego dziennikarzyny na którym opierasz swoją opinie?
Nie żebym stawiał przed tobą jakieś kosmiczne wymagania takie jak niepowielanie fejków bo nie robisz z siebie eksperta ani pismaka ale chyba to nie stano powiela fejki, aktualnie to ty "powielasz fejki" i nie widzisz
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: A gdzie ten "fejk"? który miał udostępnić? Zgodnie z linia PIS śmieje się z chłopa który zabił rodzinę i #!$%@?ł z kraju? Nie wiedziałem że to linia "pisowska" to w linii PO jest obrona morderców rodzin z dziećmi i wysyłanie ich do dubaju? Czy co masz na myśli?

Czy może problem jest w nagłówku? Który na większości stron był taki sam(radio zet, onet)? Jaką narrację powiela? Onetu?
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: No na swoje pytania mam odpowiadać? Ja po prostu próbuje zrozumieć twoje gadanie bez pokrycia.
Ale wychodzi że prosty żart z głośnej sprawy i nagłówku Onetu cię przerósł.

To może jakiś inny przykład tych niezliczonych fejków?
  • Odpowiedz