Wpis z mikrobloga

Próbowałem posłuchać dyskusji głównie na temat gospodarki i polityki zagranicznej w naszym ulubionym kanale i to jest dosyć brutalne doświadczenie
Profesor Domański+Klarenbach mają wizję Polski silnej i nieugiętej gospodarczo i militarnie.
No i spoko w sumie wizja tylko że ma jedną wadę jest nie realna
Profesor KIK będący w studiu próbujący przekonać słuchaczy że dobra polityka to taka kiedy żyjesz z sąsiadami w zgodzie i razem próbuje się rozwiązywać problemy na poziomie dyplomatycznym
- To co ? Mamy być wierno podańczy i jechać na szparagi?
Tak wygląda dyskusja w kurniku Sakiewicza
Nie przebijesz sie z żadną informacją jeżeli nie jest ona w tonie pisowskiego dygnitarza
Ciarki mnie przechodzą że są w Polsce politycy dla których relacje z sąsiadami sprowadzają do szparagów...
Nawet takie kraje jak USA czy Chiny starają się mieć w miarę przyjazne relacje z sąsiadami których gospodarczo i militarnie wciągają nosem...
Ale Polska wiadomo POTĘGA nie musi dbać o takie szczegóły a jak masz inne zdanie
TO NA SZPARAGI! #polityka #sejm #tvrepublika #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #konfederacja #pis
Fatalista1988 - Próbowałem posłuchać dyskusji głównie na temat gospodarki i polityki ...

źródło: Screenshot_20240805-113401

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fatalista1988: Jak Cie lubie za śmieszne komentowanie TVrepubliki, tak musze Cie sprostować w kwestii poglądu na komunistyczne Chiny, bo powielasz ich propagande sukcesu. Jedynie co te komuchy mogą wciągnąć, to własnego gila, są słabi, zakompleksieni i biedni z powodu komuny, kłamcami i złodziejami, bo okradają inne kraje, ogólnie są pajacami na arenie międzynarodowej, a w------l dostali ostatnio od Wietnamu i sie chińczyki schowali pod swój kamień, w którym siedzą, a
  • Odpowiedz