Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Są tu mirki około czterdziechy, którym sporo życia przeleciało? Jak szukać baby w tym wieku? Nie cuda nie liczę, wiem jak jest. Krótko o mnie, więc tak, rodzinka od zawsze była problematyczna, ostatnie dziesięć lat opiekowałem się mamą, ogólnie bardzo pogmatwana sprawa. To już za mną, teraz mogę pomyśleć o ułożeniu sobie życia. Na dzisiaj skończona czterdziecha, był jeden roczny związek dawno temu, na pokładzie też nerwica. Z zalet - i to chyba największa zaleta - to że z mordy jestem ok, wygląd na 32-35 a jednocześnie mówią że mam wygląd dobrego kandydata na tatusia, laski z tykającym zegarem biologicznym oglądają się. Wiem z memów, że zostają tylko samotne matki lub granie w gry do końca życia, ale może ktoś podpowie coś jeszcze sensownego.

#podrywajzwykopem #zwiazki #wykop40plus #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Kłopoty ci się marzą? Alimenciki czy niebieska karta albo podział majątku, zdrady?
Kobiety się zmieniły od tamtych czasów i stoi za nimi cały aparat państwowy.
A może szczęście Ci dopisze...
xD
Powodzenia.
  • Odpowiedz
tak bo dla młodych kasek 40 latek to super opcja bo prze iez jest w swoim prime time jak DiCaprio ()


@elena-mary: Tak. Fascynuje je na ogół umiejętność wyartykulowania swoich myśli w sposób poprawny i bez błędów.
  • Odpowiedz
Jeśli wyglądasz normalnie, ubierasz się w miarę elegancko i nie masz problemu z small talkiem to wystarczy.


@fishery: xDD to dla ich rowiesnikow nie wystarcza a co dopiero gdy gosc ma 40 lat xD
@mirko_anonim a po co Ci baba? Problemow Ci trzeba na starosc? Pieniedzy masz za duzo?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Podchodzisz do laski i mówisz prosto z mostu że jesteś 30 letnim prawiczkiem na utrzymaniu matki, który pisze kilka razy dziennie mitomaśkie wysrywy na wykopie oraz lubi przez ten anonim obrażać ludzi.
Zobaczysz laska będzie miała mokro z miejsca
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Pasterz30 skad przekonanie że posiadanie baby = wydawanie na nią pieniędzy?
Skąd u was ta mentalność boomera, tudzież beciaka? Na żadną babe nigdy nie wydałem pieniedzy chyba że liczymy sytuacje gdy płacimy za siebie nawzajem co weekend żeby sprawniej płacić w knajpach


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
Tak jak napisałeś, zostają rozwódki z dziećmi, to lepszy wybór niż 30+ bezdzietne, tam to się dopiero kipisz dzieje w głowie.
A pod kątem biologii taka, która swoje pierwsze urodziła do 26rż, urodzi drugie trzecie bez problemu, nawet mając 40 lat. To jest zdecydowanie lepszy wybór niż 30+ bezdzietna, której się nagle przypomni koło 40, że chce być matką.
Zależy, czego oczekujesz od życia.

Niestety z moich obserwacji powiem Ci, będzie ciężko,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie chodzi o dawanie jej kasy ale np sam dojazd na randke to paliwo / bilet, pojscie do knajpy nawet jak placicie po polowie to nadal placisz polowe a moglbys w ogole a jak juz jestescie parą to nawet nie wspominam bo rosną podobne koszty wręcz wykładniczo (pomijam posiadanie dziecka bo wtedy to juz totalne bankructwo).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lepiej nauczyć się japońskiego/chińskiego/koreańskiego i pozwiedzać japonię z możliwością poznania tam kogoś.
Albo filipiny/tajlandia.
Tu w Polsce musiałbyś serio po jakichś darmowych festiwalach jeździć w powiatowych, żeby normalną, młodszą dziewczynę znaleźć.
  • Odpowiedz