Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Są tu mirki około czterdziechy, którym sporo życia przeleciało? Jak szukać baby w tym wieku? Nie cuda nie liczę, wiem jak jest. Krótko o mnie, więc tak, rodzinka od zawsze była problematyczna, ostatnie dziesięć lat opiekowałem się mamą, ogólnie bardzo pogmatwana sprawa. To już za mną, teraz mogę pomyśleć o ułożeniu sobie życia. Na dzisiaj skończona czterdziecha, był jeden roczny związek dawno temu, na pokładzie też nerwica. Z zalet - i to chyba największa zaleta - to że z mordy jestem ok, wygląd na 32-35 a jednocześnie mówią że mam wygląd dobrego kandydata na tatusia, laski z tykającym zegarem biologicznym oglądają się. Wiem z memów, że zostają tylko samotne matki lub granie w gry do końca życia, ale może ktoś podpowie coś jeszcze sensownego.

#podrywajzwykopem #zwiazki #wykop40plus #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zdajesz sobie sprawę jak różni są ludzie w tym wieku? Poznając kogoś nie można mieć żadnych założeń i to co dla nas jest oczywistością dla drugiej osoby nie musi. Po drugie kobiety są płynne jeżeli chodzi o wartości i to czego chcą od życia, więc to jest jak budowanie domu na piasku
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A po co ci baba w tym wieku? Im baba starsza tym więcej testosteronu jej organizm produkuje i tym mocniej upodobnia się do faceta (to dlatego niektóre kobiety "odkrywają" pociąg do kobiet po trzydziestce).

Z racji tego że z drugiej strony organizm faceta również z wiekiem zaczyna produkować więcej estrogenu to po siedemdziesiątce nie ma za dużej różnicy pomiędzy twarzą męską i damską (minus zakola).

Zatem ponawiając pytanie, po co ci baba na starość?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Oglądaj Musisz Wiedzieć, to kanał dla Ciebie. Mam 35 lat i bardzo mi pomógł. Problemy od dziecka, zaburzenia, rozwod rodziców, rodzice mimo że ogarnięci i wiedzieli o moich zaburzeniach, chociaż częściowo, nic nie zrobili.
  • Odpowiedz
nie celuję w żaden target facetów


@lubiejescfrytki: I bardzo dobrze, po co Ci facet? Co innego mężczyzna do wspólnego życia, ale o takiego nie jest dzisiaj łatwo, z tego co mówią witaminki. Ale spokojnie jesteś jeszcze młoda, na miłość czasami trzeba poczekać.
A pw dalej nie mogę wysłać, jak to zrobiłaś, że widzę Twoje wpisy, a nie mogę wysłać pw?
  • Odpowiedz