Wpis z mikrobloga

Koncert Taylor Swift na Narodowym to był typowy koncert Taylor Swift. Niczego nie dało się usłyszeć, bo rozwrzeszczane, rozhisteryzowane wariatki darły mordę przy każdym utworze. A cuckoldom, którzy tam poszli z własnej woli, powinno się odbierać prawa wyborcze.

Bonus w komentarzu xD

#bekazlewactwa #muzyka #taylorswift
PrzemyslawBabiarz - Koncert Taylor Swift na Narodowym to był typowy koncert Taylor Sw...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzemyslawBabiarz: Kolejny incydent kałowy zielonki o koncercie na którym nie był ale za to widział shoty na tiktoku xD

A, no i standardowo jak miał wymienić te hehe - dobre kapele nie co to g---o to podkulił ogon udaje że nie widzi. Chociaż zaraz pewnie będzie Metallica, Queen i Popek Monster.
  • Odpowiedz
nawet zawodów lekkoatletycznych nie ma jak na tym dziadostwie rozegrać.


@enron: To akurat jest plus. Bieżnia na co dzień sprawa, że stadion jest dużo mniej użyteczny przez dużo gorszą widoczność z trydbun, a same zawody lekkoatletyczne nie licząć mistrzostw świata/olipmiady, które odbędą się na takim obiekcie co najwyżej raz (a i to nie jest pewne) przyciągają zazwyczaj znikomą ilość kibiców, więc "psucie" użyteczności stadionu bieżnią jest bezsensowne. Zawody lekkoatletyczne można
  • Odpowiedz
@PrzemyslawBabiarz: Tylko, że na koncertach praktycznie zawsze jak nagrywasz telefonem to dźwięk wychodzi gówniany bo to nie takie proste nagrać jakichś koncert. Raz tak próbowałem nagrać kawałek, który mi się strasznie podobał, ale jak wróciłem i to odsłuchałem to było beznadziejnie słychać.
  • Odpowiedz
@PrzemyslawBabiarz trochę podkoloryzowane moim zdaniem bo właśnie odpaliłem filmiki które nagrałem z koncertu Metalliki który był miesiąc temu i tam też słychać jak drą ryja, a ja będąc tam tego aż tak mocno nie słyszałem
  • Odpowiedz
@44gts to roznica w fanach. skoro generyczne gowno je tak mota a taylor to tylko glos + muzyka z tasmy to ekstrawertyczne wariatki nie będą przeciez podziwiac glosu czy aranzacji bo podziwiac tam nie ma czego. Multiinstrumentalista rick beato na yt od generica swiftowny szanuje mniej tylko klasyczny rytm reggaetonu. No i te wariatki realnie rzecz biorąc sraja na ta taylor bo przeciez taka drąca łania nie slyszy niczego procz siebie.
  • Odpowiedz