Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zabawne jest to, że gdy wspomnisz o wygórowanych cenach #nieruchomosci albo #gastronomia, ale jakby nie patrzeć to wszystkiego: ciuchy w sieciówkach, barber, owoce, remonty, no cokolwiek to zawsze znajdą się tłumy ludzi i zacznie się gadanie:
- A CO NIE STAĆ CIE NA FRYZJERA ALBO OBIAD NA MIEŚCIE ŻE TAK NARZEKASZ?
- TO SAM ZOSTAŃ DEWELOPEREM I SPRZEDAWAJ MIESZKANIA 30K ZA METR
- TO WOLISZ POWRÓT KOMUNIZMU? PEWNIE NARZEKASZ NA SYSTEM A SAM UŻYWASZ IPHONE I PIJESZ W STARBUCKS
- NIKT NIE KAŻE KUPOWAĆ, WIDOCZNIE POLACY LUBIĄ DROŻYZNE HEHE

Polacy to dziwny naród. Z jednej strony narzekamy, że ceny jak na zachodzie i coś tam łączymy kropki że może jednak za drogo, że może ktoś nas wykorzystuje ale żeby coś z tym zrobić, coś zmienić, może zbojkotować to niee bo przecież jak to, mnie nie stać wielkiego Polaka? Ja miałbym zbojkotować tych wszystkich barberów, kraftowe burgerownie i marina investments przy śmierdzącej rzece 20k za metr? Przecież to jawny powrót do komuny i wojska ZSRR już gotowe żeby interweniować. Może nasi rodzice musieli oszczędzać bo bieda ale ja? Nigdy w życiu. Zjem hot doga za 99zł i wrzuce na instagram niech inni widzą, że żyje na poziomie, żyje europejsko!

#przemyslenia #polska #ceny #inflacja #zarobki #mieszkanie #swiat #ekonomia #gospodarka #polityka #4konserwy #neuropa #przegryw #blackpill #lewica #konfederacja #biznes #antykapitalizm #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zabawne jest to, że gdy wspomnisz o wygórowany...

źródło: 79d532cbbedd368e60fe0bc6bcc62a8c56cd7d24fe05d215df61462ef0d531a6

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: a czemu mam nie kupować? mamy wszyscy oszczędzać na jedno i to samo? Jeden woli drogie auta, inny wielki dom, a ja wole mieszkać w bloku w ścisły centrum w małej klitce w cenie tego domu i sobie zamawiać codziennie jedzenie, a nie stać przy garach czy grabić jakiś trawnik pod domem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Vadzior: psujmy rynek dalej xDDD
A czemu mam nie brać darmowych nadgodzin? i tak nie mam co robić po pracy.
A czemu mam nie harować za 3k? Mi tyle wystarczy.
A czemu mam nie głosować na PIS/PO? Przecież i tak nie mieszkam
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i co ja mam zacząć gotować sobie żarcie bo dla Ciebie psuje rynek korzystając z gastro?
jak chcesz to bierz darmowe nadgodziny i haruj za 3k, ja nie będę brał bo nie mam takiej potrzeby, a zarobić potrafię trochę więcej, za to mam potrzebę zamówienia sobie czegoś do jedzenia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to ,że Ty gownianie zarabiasz to nie znaczy, że inni też;)
Jak kogoś stać na mieszkanie za 20k/m2 to czemu ma nie kupować? Bo w innym kraju kupiłby taniej? Nie chcesz to nie kupuj nikt Cie nie zmusza
  • Odpowiedz
@Ciekawy1992: dokładnie, jadłem tego hot doga jak był w cenie chyba 30 albo 35 zł co już wydawało się bardzo drogo xD był gówniany w smaku, a teraz dodadzą jakieś złotko i chcą 100 xD ale skoro to idzie, to nie mi oceniać, to ma zarabiać
Lepsze wursty idzie zjeść w de za 5-6 euro
  • Odpowiedz