Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw ciekawe jak to jest że niektóre dziewczyny są wredne mają wysokie wymagania , facet musi być wysoki przystojny zapraszać je w super miejsca albo sponsoruje wyjazdy różne (nawet dziś na grupie laska besztala faceta który jej kupił Maserati )
A ja staram się być miła nie robić problemów , mało wymagać a tak właściwie nic ,akceptować brzydki wygląd a nawet tacy mnie nie szanują i każdy mnie albo zostawiał dla innej albo się bez żenady oglądał za innymi
Ciekawe czy da się mieć jeszcze bardziej poniżające życie
Myślę że nawet jakbym zaniżyła wymagania do kloszarda to by mnie zdradził z bezdomna baba
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Haszaks

@Linnior88 Ale bez przesady nie szanujesz siebie to inni też nie będą. Jakieś wymagania i oczekiwania trzeba mieć

To prawda , właśnie jak kobieta jest za miła to jeszcze bardziej jej nie szanują , trzeba właśnie mieć wszystko w dupie , traktować źle ich i mówić swoje wymagania albo wyjazd
  • Odpowiedz
  • 1
@Tajlosfit

@Linnior88: nie ważne czego by baba w życiu nie osiągnęła, to i tak jej sukces (towarzyski/matrymonialny/zawodowy) determinuje wygląd.

True , facet nigdy przenigdy nie doceni charakteru , mozesz być najmilsza najlepsza najbardziej kochana matka Teresa , facet i tak się będzie w twojej obecności oglądał nawet za najgorsza patusiara jeśli tylko wygląda dobrze
Nie ma bardziej żenujących kreatur niż faceci 🤢
  • Odpowiedz
  • 0
@Emble

@Linnior88 no to może trzeba o siebie zadbać skoro widzisz w tym problem ze się za innymi oglądają

Problem raczej w tym że każdy facet to nie wyrzuty knur nie panujący nawet nad sobą , przestańcie zwalać winę na kobiety 🤢🤢 to jak facet np jest maneletem brzydalem albo np gruby to też powinnam się gapić ciągle za innymi albo podziwiać ładnych a jego np mieć w dupie
  • Odpowiedz
A ja staram się być miła nie robić problemów , mało wymagać a tak właściwie nic ,akceptować brzydki wygląd a nawet tacy mnie nie szanują i każdy mnie albo zostawiał dla innej albo się bez żenady oglądał za innymi


@Linnior88: czyli masz życie podobne do dosłownie każdego typowego mężczyzny który ani nie jest zbyt przystojny, ani zbyt brzydki ¯\(ツ)/¯

Normalne życie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Linnior88: Jak nie jesteś przekonana o tym, że masz wysoką wartość to inni też nie są i szukają kogoś bardziej wartościowego. To zależy tylko od tego co o sobie myślimy, bo większość tych karyn utrzymanek to jakieś śmieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@not_me: tak też mi się wydaje że ludzie nie postrzegają ludzi takimi jakimi oni są tylko przez pryzmat kto jak się sam ocenia , większość karyn utrzymanek nic sobą nie reprezentuje ale mają tak duża chamska pewność siebie że ludzie sami zaczynaja wierzyć że są coś warte
Po drugiej stronie barykady mogą być bardzo pracowite mile osoby które coś potrafia ale przez swoją skromność są postrzegane jako osoby nic nie
  • Odpowiedz
taki obraz p0lakow


@Vermeerrr: jeśli przy takim dużym wyborze chłopów, ty cały czas trafiasz na toksyków, to znaczy że ty robisz coś źle ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz