Wpis z mikrobloga

@Ulyssos nie wiem czy w dwa tygodnie zdążyłoby zagoić się na tyle aby ładnie wyglądało na przemowach

edit: z tego co znalazłem to kilka źródeł mówi o tym, że to zdjęcie zostało zrobione w 2022
więc nie widzę powodu dla którego elon piżmo miałby nie usuwać manipulacyjnych informacji
  • Odpowiedz
@konradpra: Jeśli Elon Musk popiera czyjaś kandydaturę, to o ile nie jesteś bogatym milionerem albo udziałowcem spółem Muska, to czas by głosować na przeciwną osobę.
  • Odpowiedz
@konradpra jeśli pedon musk tak ciśnie za trumpem to tym gorzej to świadczy o potencjalnym świecie w którym trump jest ponownie prezydentem usa.


@Parker_: Pragnę tylko zauważyć, że w tym tweecie, nie ciśnie za trumpem, tylko właśnie pokazuje cenzurę.
Naprawdę nie widzicie tego?
  • Odpowiedz
Nie wiem po co wam oryginał zdjęcia, ale sam Elon nie jest wiązany z wolnością słowa. Przecież to jest pajac. Kiedyś byłem nim zafascynowany, ale jak przegląda się jego działania i twórczość na tym X to jest to parodia wolności i “porządnego” typa.
  • Odpowiedz
@Worm91: profil Muska powinien spaść z rowerka za ten deepfake o Kamali - to jest ta ich libertariańska wolność, że będąc miliarderami chcą czuć się jak bogowie, a nie że lewacy ich uciskają aż ciężko się im oddycha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Parker_: "zabwne" jest to, że musk daje ogromną kasę na kampanię Trumpa, ale głównie dlatego, że jego firmy dostają jeszcze większą kasę z subwencji/ulg podatkowych. Chłop dosłownie lobbuje za hajs amerykańskiego podatnika, wspaniały wolny kraj xD
  • Odpowiedz