Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kkdante Lol, przecież w zasadzie nie da się napalić kobiety głupim gadaniem. Jak chciałeś z koleżanką uprawiać s--s, to trzeba było ją zaprosić do domu, wziąć napełnić basen, kupić winko. Siedzieć i gadać, następnie zacząć ją chlapach, wrzucać do wody itp. I samej by się jej zachcialo seksów. Wtedy nie trzebaby prosić, tylko można by działać XD

Proponować s--s tak jak ty zrobiłeś to można swojej żonie, a nie koleżance xD
  • Odpowiedz
  • 35
@Kkdante podbiles do kumpeli i tak ni z gruchy ni pietruchy w-------ś tekst o 69? XD laska myslała co zrobi sobie na obiad a Ty jej z 69 wyjechales xD
  • Odpowiedz
@Kkdante Tak też się robi s--s bez zobowiązań. Jak już jesteś po, to mówisz że to było bez zobowiązań i tyle xd a tak serio zaraz byś się zaangażował po takim czymś, tak samo ona. Oksytocyna zrobiła by swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziomus13: jak oskich się spytasz to wyśmieją już nie raz widziałem takie posty gdzie ktoś szczegółowo o coś pytał i został wyśmiany, jedyna opcja to uczyć się na błędach powoli ale w przypadku przegrywa to lata miną zanim pozna kolejną z którą coś tam będzie mógł naprawić swoje błedy o ile w ogóle eh
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xyz_xyz to nie było tak od razu, trochę rozmawialiśmy zeszliśmy na tematy związane z intymnoscia i później się zdecydowałem że jej to powiem i się zaczęło xd
  • Odpowiedz
jeśli będę mówić lub pisac do niej podobne rzeczy naśle na mnie swoich braci żeby mi spuścili wpi***p i nie muszę mówić że straciłem przez to koleżankę, nie


@Kkdante: w sumie jeśli tak powiedziała to jeszcze nie wszystko stracone. Wygląda, że dałeś jej w pysk propozycją, ale ona z tego co piszesz nie zerwała kontaktu całkowicie, tylko jest obrażona i urażona twoim prostactwem i brakiem taktu. Generalnie sytuacja wygląda jeszcze
  • Odpowiedz
@Kkdante: czasami przeprosiny to utrwalenie złego wizerunki twojej osoby w jej oczach, ale to ty ją znasz i wiesz co nagadałeś i czego może oczekiwać ona. Więc kombinuj jak wyprostować
  • Odpowiedz