Wpis z mikrobloga

Śmieszkowałem sobie jak pisał do mnie @Alex_Sarach bo myślałem, że gość trolluje, ale właśnie odebrałem od listonosza kopertę i dostałem to. Nie mam pojęcia skąd miał mój adres - nigdy go nie podawałem na Wykopie i nie wiem co z tym zrobić. Jakieś rady? Pytam serio.

#sebcel #frajerzyzmlm
BKZGlamrap - Śmieszkowałem sobie jak pisał do mnie @Alex_Sarach bo myślałem, że gość ...

źródło: 1000003200

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BKZGlamrap: u mnie juz ugoda podpisana, przy tej kwocie którą ci przybili to jedź tam całować ich po rękach bo ja musiałem wtórną hipotekę brać. Masz szczęście że dzisiaj Pan Alex ma dobry humor bo mógłby cię pozbawić środków do życia jedną kartką a4 i e-mailem na darmowej domenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no pisałem wam, ja już 2 dni temu dostałem to wezwanie, na razie umówiłem się do radcy prawnego bo nie wiem co z tym robić


@Odchod_Pasywny: Lepiej wcześniej przygotuj wszystkie swoje wpisy na temat Sebastiana, żebyś już u prawnika nie tracił czasu na przewijanie.

Wydrukowanie byłoby chyba najwygodniejsze dla prawnika, chociaż szkoda papieru.
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: wydaje mi się, że walka jest daremna, a naruszenia oczywiste. Ja bym płacił, żeby uniknąć dalszych kosztów. Spróbuj się może ewentualnie na ugodę dogadać, z nabyciem pakietu WolfX
  • Odpowiedz