Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze zauważyłem, że wykopki zbiorowo uznały, że coś tak powszechnego w naszej cywilizacji, jak posiadanie psa jako zwierzęcia domowego jest "lewackie"? xDDD
Jakieś brednie o "julkach", "psieckach" tak jakby tylko takie osoby posiadały psy, ogółem traktowanie psiarzy, jakby ich pupile były jakąś nowomodną fanaberią wymyśloną przez lewicę xD
#psy #bekazpodludzi #bekazwykopkow
ryszard-kulesza - Czy ja dobrze zauważyłem, że wykopki zbiorowo uznały, że coś tak po...

źródło: licensed-image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 17
@ryszard-kulesza mam wrażenie, że psy zaczęły gryźć na potęgę od miesiąca aż strach z chałupy wyjść. Jak widzę kolejny wpis @WielkiNos o tym samym to ciężko wzdycham i przewijam dalej. A w komentarzach julki be psy be i plusujo i tak w kółko. Komuś się chce czytać codziennie o tym samym?
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza typowy cykl wykopka gdzie jakieś mniej lub bardziej powszechne zjawisko urasta do rangi mającego potencjał zniszczenia całej cywilizacji. Zahukani frustraci tworzą sobie takiego chochoła i biją do niego konia na przemian z użalaniem się nad własnym losem i płaczem nad nieuchronnym upadkiem ludzkości spowodowanym przez wzrost popularności rowerów jako środku transportu, żywności wege czy nadreprezentacją murzynów w reklamach a teraz jak widać przyszła pora na pisarzy jako ostateczny gwóźdź do
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze zauważyłem, że wykopki zbiorowo uznały, że coś tak powszechnego w naszej cywilizacji, jak posiadanie psa jako zwierzęcia domowego jest "lewackie"? xDDD


@ryszard-kulesza: nie, lewackie jest posiadanie psa i traktowanie go jak dziecka a nie zwierzęcia (członka rodziny ale nadal zwierzęcia)
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: wykopki znalazły jakiś 1% upośledzonego społeczeństwa, które jest w posiadaniu psa, i na tej podstawie budują swoją opinie na temat każdej osoby z psem. Stare, znałem. Klasyczna choroba w internecie. Ludzie wyśmiewają, piętnują wszystkie grupy, których nie są częścią, na podstawie jakiegoś marginesu przedstawiającego ekstremum.
Matka z dzieckiem? Na pewno roszczeniowa, na zasiłkach i wszystko jej się należy.
Motocyklista? Na pewno samobójca co po mieście jeździ 200, do tego
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza Normictwo ma ból dupy o to, że ktoś może lubić i szanować bardziej psy niż ludzi
@arysto2011

To raczej lewacka samotność singli i singielek promowana w ich mediach i leczenie tego namiastką relacji z jakąkolwiek istotą żywą

Ale jak człowiek zrobi sobie kaszojada to wtedy jest to magiczna, wyjątkowa i metafizyczna relacja XD Bóg bije wtedy brawo na chmurce
Psy są lepsze i dają więcej szczęścia niż twój pełen
  • Odpowiedz