Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze zauważyłem, że wykopki zbiorowo uznały, że coś tak powszechnego w naszej cywilizacji, jak posiadanie psa jako zwierzęcia domowego jest "lewackie"? xDDD
Jakieś brednie o "julkach", "psieckach" tak jakby tylko takie osoby posiadały psy, ogółem traktowanie psiarzy, jakby ich pupile były jakąś nowomodną fanaberią wymyśloną przez lewicę xD
#psy #bekazpodludzi #bekazwykopkow
ryszard-kulesza - Czy ja dobrze zauważyłem, że wykopki zbiorowo uznały, że coś tak po...

źródło: licensed-image

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryszard-kulesza: nie chodzi o samo posiadanie psa tylko jego kretyńskie uczłowieczanie na siłę i o to, że za wychowanie niebezpiecznych ras, biorą się ludzie, którzy nie powinni mieć nawet rybek¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: przede wszystkim to psami łączy się z adoptowaniem psów groźnych które potem krzywdzą ludzie, jakieś rotwajlery albo inne buldogi albo amstafy.
Ludzie mają takich psów i ludzi dość.
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: polecam zablokować profil @WielkiNos czy jak tam się zwie ten spierdox. To on tutaj dużo mąci i napędza nienawiści w kierunku naprawdę prozaicznych rzeczy. Mam go na czarnej gdzieś od marca i w zasadzie to nie wiem, co jest teraz w "modzie" hejtowania.
  • Odpowiedz
grożenie przemocą posiadaczom psów...


@L3gion: Skoro życzą śmierci szanowanemu profesorowi, bo zapytano go o jego zdanie, to się nie dziwie

Jesteście bandą psychopatów.
  • Odpowiedz
Na czym polega traktowanie psa jak dziecko? I czym się to różny od traktowania "jak zwierzę"? Proszę o konkretne przykłady


Pierwszy z brzegu przykład, to nazywanie go "psieckiem", albo swoim dzieckiem, no za przeproszeniem "pies cię j---ł " że to twoje dziecko ?

Mówienie jak do dziecka (używanie infantylizmów, przesadnie prostego języka), rozumiem że pies może być "poduszką emocjonalną" i odbiorcą monologu. Ale imaginowanie sobie że jest takim dzieckiem, i trzy po
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: widzę wyraźnie syndrom oblężonej twierdzy i oczadzenie ideologiczne - tutaj jest beka z ludzi którzy traktują PSA TAK JAK DZIECKO i nie widzą ŻADNEJ różnicy między jednym a drugim (inklinacje polityczne nie mają tutaj nic do gadania, chociaż nie przeczę że taka odklejka występuje częściej po jednej ze stron)
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: psiecko to już przegięce pały, jeżeli faktycznie tak się traktuje psa, bo robi mu się tym po prostu krzywdę. Ale jeżeli ktoś po prostu ma psa, bo nie chce mieć dziecka i traktuje go jak powinien traktować psa, to nie widzę problemu.
  • Odpowiedz
@dzakubmwo: bo to prawda, równie dobrze mógłbyś powiedzieć «hehehe, jak się powie że Ziemia jest płaska to zaraz ktoś przyleci i powie że niby nie»
  • Odpowiedz