Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Galaxy Watch 4 za 250zł z OLXa, jedyny minus to bateria.
+ moge zegarkiem znalezc telefon
+ moge odebrac telefon mimo ze nie wiem kaj posialem telefon
+ moge zaswiecic swiatlo w calym domu naciskajac jeden przycisk i mowiac do zegarka Lumos (automatyzacja google home)
+moge wlaczyc TV i chromecasta z kanapy nie wiedzaac kaj jest pilot
+ moge wlaczyc i puscic muzyke ze spotify na tv/avr z kanapy
  • Odpowiedz
Nadal jesteś spasionym przygłupem. Te kroki nie są realnym substytutem ćwiczeń. Zegarek mówiący ci ile w ciągu dnia miałeś gównianych aktywności nie zastąpi treningu.


@Darth_Gohan: lol, każda aktywność fizyczna się liczy
  • Odpowiedz
Te kroki nie są realnym substytutem ćwiczeń. Zegarek mówiący ci ile w ciągu dnia miałeś gównianych aktywności nie zastąpi treningu.


@LewCyzud: co za brednie. potem ludzie nic ze soba nie robia, bo sadza ze KONIECZNIE MUSZA TRENOWAC, A TAK W OGOLE TO TYLKO SILOWNIA!

Czy naprawdę jest w jakikolwiek sposób szybciej dłubiąc w tym małym zegarku? „Kto do mnie dzwoni?” Patrzę na zegarek->”O Kasia!” I teraz wyjmuję mój telefon z
  • Odpowiedz
urwa tu nie chodzi o trzymanie telefonu tylko o zachowanie całej uwagi na tym co robisz aby się nie #!$%@?ć. Gadaj se przez ten telefon na drabinie. Połamiesz sobie nogi to się może nauczysz, a jak spadniesz z wyższej wysokości to jednego debila mniej


@maniok: xD
A to działa tak ze wszystkim na drabinie? Jak wczoraj pomagałem wujowi w żniwach i będąc na drabinie chciałem mu powiedzieć, że za 5
  • Odpowiedz
@LewCyzud: jedyne do czego one się przydają, to do sprawdzenia czy sms, który właśnie otrzymaliśmy to spam, czy znajomy. No i jako timer przy grillu/gotowaniu/itp.
  • Odpowiedz