Wpis z mikrobloga

Zegarki smart to gówno. Niczego nie jesteś w stanie zrobić na nim szybciej niż poprzez wyjęcie telefonu z kieszeni i użycia go we właściwy sposób.


@LewCyzud: jesteś:
- Spojrzeć na wiadomość
- Zapłacić
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Tak smartwatche, to gówno. Bateria trzyma półtora dnia, funkcjonalność, jest niewiele większa niż taki miband, który jest o niebo lepszy, ale… Smartwatch świetnie się sprawdza jak coś robię i ktoś do mnie dzwoni, musiałbym np. odłożyć narzędzia, zdjąć rękawice, zeby wyciągnąć telefon z kieszeni, albo np. zleźć z drabiny, bo telefon leży kawałek dalej. Tak samo z jazdą autem, mogę nosem kliknąć i odebrać telefon (bo zestaw głośnomówiący w
  • Odpowiedz
@paki82 #!$%@? tu nie chodzi o trzymanie telefonu tylko o zachowanie całej uwagi na tym co robisz aby się nie #!$%@?ć. Gadaj se przez ten telefon na drabinie. Połamiesz sobie nogi to się może nauczysz, a jak spadniesz z wyższej wysokości to jednego debila mniej
  • Odpowiedz
Niezły wysryw. Wyobrażam sobie, że podobnie to wyglądało setki lat temu, jak jeden odpał krzyczał do innych "Po uj wam to Słońce w jednym miejscu stojące, lepsze jest takie, co obiega Ziemię!!! Jesteście debilami! " P.S. Nie mam smartwatcha.
  • Odpowiedz
A nie pomyślałeś, że większość używa smartwatchy do śledzenia swojej aktywności fizycznej?... Zapisywania treningów i analizy postępów itd? Funkcje o których Ty wspomniałeś to są bajery, których większość używa wtedy, kiedy użycie telefonu jest utrudnione.
  • Odpowiedz
@LewCyzud nieraz nie możesz wyciągnąć telefonu kto dzwoni a możesz zerknąć na zegarek, to że tobie się nie przydaje nie znaczy że nie ma praktycznych zastosowań dla innych ludzi
  • Odpowiedz