Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: Jak dla mnie nie ma nawet co porównywać, jakbym chciał do mięśni się przytulać, to bym był gejem i się z mężczyzną ściskał...kobiecie można powiększyć p----i a nie rzeźbić mięśnie (w celu lepszego wyglądania)... mogą być "fit" ale nie to monstrum.

Od razu jak to zobaczyłem skojarzyłem z obrazkiem
voldi - @Lewusx: Jak dla mnie nie ma nawet co porównywać, jakbym chciał do mięśni się...

źródło: wolowinka_jak_sie_patrzy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lewusx: różnica w tym, że ta po lewo bez napinki i w normalnym świetle wygląda zajebiście nawet na redukcji, a poza redukcją jak podejdzie BF% to pewnie petarda bo laska jest mega drobna.

Inna sprawa jak masz takie tanki-babochłopy, jakby taka ważyła tylko co chłop 180cm+ co chodzi na siłownie to zaczynają się problemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lewusx: przecież ta po prawo to w chomąto i traktora nie potrzebujesz, a jeszcze szczęśliwa będzie że ma trening.
Lewo to anoreksja i wieczne problemy z organizmem, ale z dwojga złego lepiej mieć kobietę do wyprowadzenia z jedzeniem, niż konia pociągowego xD
  • Odpowiedz
@Lewusx: Ja już dawno się pogodziłem, że przez siłkę i przez bycie samemu bardziej umięśnionym podobają mi się bardziej umieśnione laski xD Tzn. ta po prawej to lekka przesada, ale i tak. Skrzywienie zawodowe, nie ma to jak trójbojara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lewusx: Wiadomo, ze ta bardziej umiesniona ale tez przez silownie mi sie zmienilo. Tez wiele ludzi nie kuma, ze to na zywo tak nie wyglada i jak sie rucha taka laske od tylu to te miesnie nie sa tak napiete i widoczne. Juz nie wspominajac o udach i tylku, ktore w dotyku sa o wiele przyjemniejsze i podniecajace.
  • Odpowiedz