Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Squatlifter: zapominasz o psychice przetyranej wysokim poziomem testa xD

a ten przytyk autora o większej ilości mięśni równie nie na miejscu co negatywne komentarze zakompleksionych wykopków snujących wizję o jakimś ukrytym homoseksualizmie. XD


@axl-rose: Jesli lubisz kobiety z tak wysokim poziomem testa. Czesto osoby sylwetkowe wchodzace na takie poziomy + doping maja z-----a psyche od swojego uzaleznienia, bo sporty sylwetkowe maja tyle wspolnego ze sportem co tuczenie zwierzat.
  • Odpowiedz
@Saprofit
no ale terapie hormonalne u kobiet maja duzo gorsze skutki. Utrzymanie takiej formy kilka lat jest chyba nie mozliwe.

Znajoma startujaca na zawodach po 5 latach od startu wyglada tragicznie i jest ulana jak kula.
  • Odpowiedz
@Sarza01: oczywiście, skutki uboczne mogą być, tylko na razie nie została rozstrzygnięta kwestia zasadnicza, tj. czy owa dziewczyna coś bierze. Moim zdaniem nie, ale tu trzeba się pytać Lewusa, czy może coś ujawni.
  • Odpowiedz
@Saprofit
moim skromnym zdaniem to nie jest mozliwa forma u kobiety naturalnie, ale moge sie mylić.

Tak duze barki ciezko zrobić naturalnie, tym bardziej u kobiet, a barki i czworoboczne to pierwsze co rośnie na cyklu. No i tutaj sa to dominujące partie.

Szczerze mocno mnie to ciekawi.
  • Odpowiedz
@Lewusx: weź daj spokój, ci ludzi nigdy nie byli na siłowni i nie mają świadomości jak taka dziewczyna wygląda bez napinki i w ciuchach.
taka sylwetka to pokaz silnej woli, a słabi, zakompleksieni faceci boją się silnych kobiet
  • Odpowiedz
@Lewusx: jak już mam się wypowiedzieć bo widzę że każdy próbuje to napiszę że ta po lewej wygląda okropnie, jak szkapa.
Natomiast ta po prawej to jest już jakiś perszeron, choć ciekawe bo pierwsze skojarzenie to sterydy ale jak by wyglądała przy normalnym dziennym świetle bez pompy i napinki? Z dwojga złego po prawej z pewnością byłaby lepsza bo mięśnie kegla.
  • Odpowiedz
A grube szczury lubią umięśnione laski bo wyglądają jak transy.


@andbatros: czyli jak? Może jak @InnyWymiar90 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty masz jakiś skaner w oczach że potrafisz zobaczyć pod ubraniem czy laska jest umięśniona czy szpakowata? Bo jak zazwyczaj się spotyka dziewczynę to widzisz ją ubraną. A urodę zazwyczaj poznajesz po twarzy.
  • Odpowiedz
@XpedobearX Nie wiem czy ta pani brała doping, ale wcale nie wydaje mi się żeby taki poziom był nie do osiągnięcia bez dopingu. A bez kłucia d--y jej teść byłby co najwyżej w normie, żadna ujma.
  • Odpowiedz