Wpis z mikrobloga

Profesor Bralczyk jest skończony. Psiarze "linczują" go słowem wszerz i wzdłuż wyzywając od dziadersów i chamów. Całe życie szanowany polski językoznawca stał się w sekundę wrogiem psiarzy gotowych go ukamienować za mówienie o psach w sposób, który im się nie podoba.

Współczesny lewacki świat jest w stanie wybaczyć wiele, ale obrażanie psieck jest niewybaczalne.

#psiarze #bekazpodludzi #jezykpolski #bralczyk #bekaztwitterowychjulek
WielkiNos - Profesor Bralczyk jest skończony. Psiarze "linczują" go słowem wszerz i w...

źródło: temp_file9144248855922096991

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 13
@WielkiNos to jest #!$%@? w dzisiejszych czasach, jak każda dyskusja musi być przesiąknięta emocjonalnie. Juz nie ma w żadnym aspekcie życia miejsca na jakikolwiek obiektywizm. #!$%@? czasy.

Też mi się nie podoba, jaki negatywny, wręcz ubliżający wydźwięk ma słowo "zdechł", no ale tak skonstruowane jest to w naszym języku, że odnosi się do śmierci zwierząt, co ten wybitny językoznawca (który zresztą nasz język zna od podszewki), jakim jest Profesor Bralczyk tylko
  • Odpowiedz
Profesor Bralczyk jest skończony.


@WielkiNos: xD szanowany profesor, znany w całym kraju językoznawca i przez jedną wypowiedź, nawet niezbyt kontrowersyjna ma być skończony? Do końca wakacji nikt poza kilkoma pieprzniętymi osobami nie będzie o tym pamiętał.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zacznę od tego, że mam dzieci i miałem psy, koty i inne zwierzęta. Za młodu jeździłem na Miśku, wilkiem wilczurze i niczego się nie bałem, ale może tylko dla tego że Misiek może czuł, że jak mnie draśnie to zostanie zakopany 15 sekund później przez mojego dziadka. Kochałem tego psa, i płakałem jak zdechł- ale zdechł, a nie umarł- umarł mój dziadek. Aktualnie nie wyobrażam sobie sytuacji, że pies
  • Odpowiedz
@WielkiNos: psiarze bardzo szybko się zradykalizowali. Jeszcze niedawno treści psiarzy widziałem tylko z twoich wpisów (głównie FB), teraz sam na to trafiam w internetach. To artykuł o psich rodzicach, to komentarze właśnie takich oszołomów.

Powoli zaczyna to przypominać aluminiowe szurstwo, tylko ci wydają się bardziej agresywni
  • Odpowiedz
  • 12
@WielkiNos: Mój pies zdechł, a był najlepszym psem, co mu to ujmuje?

Mówić "zdychaj" do człowieka jest obraźliwe, tak jak mówić na człowieka "ty psie".
Jednak nikogo nie uraża, gdy na psa, mówi się pies.
Tak samo nikogo nie powinno urażać, gdy mówi się, że "pies zdycha".
  • Odpowiedz
@WielkiNos: uwielbiam psiaki, miałem od dzieciaka teraz mam kocura ale #!$%@? jak czytam co ludzie wypisują na tych grupach to ja #!$%@?ę xD, jasne uwielbiam tego zwierza jest dla mnie bardzo ważny i dbam o niego jak mogę ale odklejka w temacie psów i kotów jest sroga
  • Odpowiedz