Wpis z mikrobloga

Było dużo już takich tematów, ale nie mam jednoznacznej odpowiedzi. Czy da się cokolwiek zrobić z uciążliwym sąsiadem palącym co dzień na balkonie (kilka razy dziennie)? Dym wlatuje przez okna i śmierdzi okrutnie. Wiem, że prawo nie zabrania tego, ale #!$%@? moje dzieci mają to wdychać codziennie? Kpina , że to jest w Polsce legalne. Rozmowa i upomnienia oczywiście nie pomogła sąsiad wyjątkowo upierdliwy. Wysłucham rad, co jestem w stanie tu zrobic. Dam 200 zł jeśli, któraś z rad zadziała.

#prawo #sasiedzi #papierosy #poradaprawna #rozdajo
  • 6
  • Odpowiedz
moje dzieci mają to wdychać codziennie?


@pearl_jamik: nie takie rzeczy wdychają i nawet nie wiesz, więc nie ma co w „pomyślcie o dzieciach!!!”
Jeśli człowiek jest uzależniony, to będzie palił, żaden przepis go nie powstrzyma.
Jak nie będzie mógł palić u siebie, to gdzie będzie palił?
Rzeczpospolita Polska sankcjonuje ten nałóg poprzez przytulanie pieniążków z akcyzy, więc palenie na balkonie jest spoko.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: dobry prawnik i pozew o immisje. Serio. Ja miałem tak z halasujacymi dziećmi w bloku (nie da sie opisac, bieganina ciagiem od 6 do 21), jak im weszla inspekcja budowlana to nagle zmiękła rura i mam spokój. Jak cos to pisz na priv
  • Odpowiedz