Wpis z mikrobloga

Zabawna sytuacja, przyjechał do mnie siostrzeniec, zagadał mnie, przez co zapomniałem się zalogować na jedno z kont na yt i przestawić publikacji chyba z dwóch filmików, opisujących moją sytuacje, nawet był tam link do kilku notatek, sprawdziłem - do tych nowszych, z tego półrocza.
To moje podstawowe konto, takie co wiem, że będzie pierwsze do odstrzału - czytaj zniknie w 24 godziny od mojej śmierci lub aresztowania.
Przez to, że zapomniałem tego przestawić subskrybenci dostali notyfikacje - któryś z moich prześladowców mnie subskrybuje na 100%, nie wszyscy, żeby nie było przypału. Odwiedzają mój kanał regularnie.
Więc dostali na pape jakieś 2 filmiki, ze swoimi danymi i link do moich notatek z tego roku.
Dostali hasło do pliku z tymi notatkami, pewnie ktoś zdążył go pobrać, nie sprawdzałem i nie wiem czy się da na dysku google. Zajmę się tym później.
Było to dostępne z 3-5minut.
Przestawiłem na później, mam tego w #!$%@? i się gubię, gdzie co jest, w jakimś serwisie, na który dzień/godzinę.
Chyba napiszę tutaj poradnik, jak sobie death man's switch'e robić. Możliwości jest sporo. Przydała by się tylko jakaś automatyzacja, ręcznie jest czasochłonnie, zwłaszcza jeśli jest tego dużo i na krótkie okresy czasu ustawione.
Ogarnąłem to, podszedłem do okna, odsłaniam roletę, a tam samochód stoi na pasach - na, nie przed, przed tym samochodem nikt nie stał, zatrzymali się, żeby poobserwować moje okna, w środku dwie głowy się na mnie patrzą, rozpoznałem ich od razu.
Gość na S. kojarzę go, (a raczej jego młodszego brata, był w porządku), ale nie wiedziałem, że jest tak w to wbity, chyba robi za pomocnika - kilka dni temu słyszałem, jak z kimś rozmawiał i to on zapytywał "to po #!$%@? my się stąd wyprowadzaliśmy?" xD Nie wiem kur.wa, nie wiem.
Drugi to mój były sąsiad, do którego dzwoniłem pare dni temu. Chciałem się z nim umówić, żeby przeprosić jego żonę, że na nią naskoczyłem(to jest aktualny powód chęci mordu na mnie) - zgodził się, ale ona nie - czytaj ona mu każe mnie odwalić, za tą zniewagę. #!$%@? niech ci ludzie znajdą se jakieś zajęcie. Oni swojego czasu nie marnują bo najwyraźniej jest bezwartościowy dla nich, a ja marnuje swój i dla mnie jest cenny.
Rada nigdy nie słuchajcie się kobiet.
Wiem, kto na ten moment na mnie poluje i jak zamierzają mnie zabić, podejrzewam broń czarnoprochową lub niezarejestrowany pistolet, po znajomku policjant ci ogarnie.
Nie wiem, czy wlezą mi do domu, czy na ulicy mnie odwalą i uciekną.
Nie bardzo też wiem co ćpają, bo albo coś biorą, albo za logikę odpowiadają kobiety. Obsesja.
Pozdrawiam, życie jest piękne - przynajmniej moje.
Chciałem iść spróbować się zarejestrować do psychiatry, to by pomogło mojej rodzinie mnie ubezwłasnowolnić, dzięki czemu nie mógłbym wyjechać stąd i łatwiej byłoby mnie zabić.
Oni wszyscy, moi prześladowcy, rodzina, sąsiedzi, policja - mają takie filmy w głowie, że to jest #!$%@?.
Mają się za inteligentnych i przewidujących, raczej są przykładem Dunninga-Krugera.

Podrawiam

#narkotykizawszespoko #narkotyki #heheszki #przegryw #patologiazewsi #pytanie #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #beka #lgbt #praca #policja #koty
#bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria
Wołam moich dzióbasków:
@AnalnyDewastator69-2137
@StanMarsh93
@ProstyHuop
@drobne_na_taryfe
@AspirantAndrzej
@mieszankaBiaukowa
@sesesesese
@ArystokracjaPomarancza
@ChrisRedfield
@MrCALVIN
@farbowanylisek
@dongio
@Egeszege21
@sensuel
@przegro_pisarz
@Halineusz
@Glikol_Propylenowy
@LulxdPL
@AkiM1223
@p3k1
@29Promises
@power-weak
@PepeChad
Zamordowanyprzezpolicjepedau - Zabawna sytuacja, przyjechał do mnie siostrzeniec, zag...

źródło: 20230420_122426

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Prywatni nie wysyłają tak chętnie do psychiatryka. W tym wypadku rodzinny na nfz będzie lepszy. Poproś go o skierowanie do psychiatryka.
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau

Przez to, że zapomniałem tego przestawić subskrybenci dostali notyfikacje - któryś z moich prześladowców mnie subskrybuje na 100%, nie wszyscy, żeby nie było przypału.


To tak nie działa, trzeba ręcznie włączyć powiadomienia z kanału, YT też może za taki content ucinać zasięgi.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz Odkąd zacząłem szykować się na to, że mnie zabiją zyskałem kilku subskrybentów, może kilka z tych osób jest z wypoku, ale myślę, że chociaż jedno kontro musieli ustawić, żeby widzieć, czy znowu coś streamuję albo wrzucam, chcą wiedzieć co na nich mam, co mówię na streamach. Żyją bajką, która nazywa się "wiesz co tu będzie, jak znajdą się ludzie/jeden sędzia, który mu uwierzy? przecież całe miasto brało udział w tych
  • Odpowiedz
  • 0
Nie byłem u żadnego lekarza jakieś, nie wiem 8 może 10 lat, ogólnie fizycznie jestem zdrowy.


@Zamordowany_przez_policje_pedau: Fizycznie może jesteś, ale umysł potrafi płatać figle.
Idź w końcu do tego psychiatry a nie szukaj wiecznie wymówek.
Mój znajomy też był zdrowy, nic mu nie było, do lekarzy nawet na kontrolę nie chodził po bo co bo przecież zdrowy, więc go tak to zdrowie trzymało że padł nagle na zawał, a
  • Odpowiedz