Wpis z mikrobloga

Witam - nie przejmujcie się, na zdjęciu to kot włamywacz.
Zbliża się poniedziałek, czyli schizo post musi być.
Jak co poniedziałek obawiam się raidu na moją chatę.
Nie wiem, co będzie, czy policja mi wpadnie i mnie odwalą na miejscu wraz z mamą, czy mnie zabiorą na komendę i tam zrobią mi samobójstwo, czy może jakieś czubki będą mi się na chatę #!$%@?ć drzwiami i oknami. Jutro zobaczymy. Może będę robił streama bezpieczeństwa, kanał jest na moim profilu - Zygmundo.
Jakby udało im się mnie jutro zabić, czytaj jakby mnie nie było, albo jakby ktoś skasował moje konto - to coś ciekawego na pewno będzie na yt, rumble, odysse pod moimi nickami DKStrefa, Zygmundo itd., albo hasła wyszukiwania typu gay persecutions itd.
Obawiam się, że Moderacja skasuje mi konto, już dwa posty mi usunęli, odwołałem się, grzecznie zapytałem dlaczemu, głuche milczenie było mi odpowiedzią, nie zrażam się.
Jutro jak będę, żył idę zapisać się do lekarza i będę składał tu raport z postępów, kilka osób mnie o to cisnęło, w zamian mają sprawdzić moje konta w serwisach wideo, gdybym zniknął z wykopu lub YT. Miło z ich strony.

PS: dzisiaj też zrobiłem #pokazmorde bo nie wiem, kiedy mnie ubiją i chciałem, żeby ci, którzy coś jedli się zrzygali na telefony/klawiatury.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #heheszki #przegryw #patologiazewsi #pytanie #koty #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #beka #lgbt #praca #neuropa #4konserwy #policja
#bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria
Wołam moich dzióbasków:
@AnalnyDewastator69-2137
@StanMarsh93
@ProstyHuop
@drobne_na_taryfe
@AspirantAndrzej
@mieszankaBiaukowa
@sesesesese
@ArystokracjaPomarancza
@ChrisRedfield
@MrCALVIN
@farbowanylisek
@dongio
@Egeszege21
@sensuel
@przegro_pisarz
@Halineusz
@Glikol_Propylenowy
@LulxdPL
@AkiM1223
@p3k1
@29Promises
@power-weak
@PepeChad
Zamordowanyprzezpolicjepedau - Witam - nie przejmujcie się, na zdjęciu to kot włamywa...

źródło: 20240418_174507

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach