Wpis z mikrobloga

#korsir #odyn @Korsir serduszkujesz komentarz, w którym ktoś wychwycił jak SAM NAGRAŁEŚ I WRZUCIŁEŚ W INTERNET twoją dziewczynę, a potem zgłaszasz posty jak ktoś to wrzuci tutaj? Na youtube już i tak widziało ją jakieś 30 tysięcy osób. Życzę ci żeby ci zabrali monetyzację
pietrek16 - #korsir #odyn @Korsir serduszkujesz komentarz, w którym ktoś wychwycił ja...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@Korsir: jakim śmieciem być żeby co? Żeby nagrywać swoją dziewczynę, a potem pruć się w internecie, że ktoś ją wrzuca? Totalnie się odkleiłeś ostatnimi czasy i zmierzasz w tym samym kierunku co janek. Kiedy będziesz znów płakał na live że cie szkalują na wykopie?
  • Odpowiedz
@Korsir tata z mamą powinni zabrać ci telefon, komputer, kamerę i zablokować dostęp do internetu…oddadzą jak dorośniesz dzieciaczku.
  • Odpowiedz
Żenująca sytuacja. Na Youtube wszystko już było. Na tym etapie rozwoju platformy trzeba mieć świadomość, że:

a) widzowie są ciekawscy
b) widzowie są spostrzegawczy i dociekliwi
c) jeśli chcesz utrzymać coś w mega tajemnicy to się w opór pilnujesz
d) najprostsza rzecz to odebrać im tajemnicę, przestaje być to w tedy atrakcyjne, mówisz prawdę: mam partnerkę od niedawna, nie chce występować to jej swięte prawo, czasem może się przy mnie pojawić na
  • Odpowiedz
@pietrek16: @Korsir lajkujesz komentarz ktory daje timestamp do momentu gdzie cos widac, po czym sam piszesz ze i tak nic nie widac, zamiast wyedytowac film w 5 minut i byloby po problemie to prujesz sie i zyczysz smierci chlopowi jakby conajmniej ci wystalkowal ta twoja lale xD

a na live potem bedziesz znow gadal ze na wykopie to same przegrywy xD
  • Odpowiedz
@disnemar: nie będę się bawił w cenzora, bo aż tak mi na tym nie zależy i nie chce skończyć jak pewien działkowiec.
Po prostu wierzyłem w resztki człowieczeństwa i o ile zgadzam się ze stwierdzeniem, że ktoś nagrywający w necie musi liczyć się z opinią i komentarzami ludzi to wrzucanie rodziny lub osoby, która ewidentnie tego nie chce na tego typu portal jest już w mojej opinii świństwem.
O ile
  • Odpowiedz
  • 1
@Korsir

@disnemar: nie będę się bawił w cenzora, bo aż tak mi na tym nie zależy i nie chce skończyć jak pewien działkowiec.

Po prostu wierzyłem w resztki człowieczeństwa i o ile zgadzam się ze stwierdzeniem, że ktoś nagrywający w necie musi liczyć się z opinią i komentarzami ludzi to wrzucanie rodziny lub osoby, która ewidentnie tego nie chce na tego typu portal jest już w mojej opinii świństwem.

O ile z wieloma postami tutaj się mogę zgodzić to to już dla mnie przesada. Rozumiem humor wykopkowy i często naprawdę można się tutaj pośmiać (mimo tego, że czasem się wkurzę) to są pewne granice przyzwoitości.

Jest to moja zasada, którę podkreślam na live od dawna. Toleruje i potrafię się śmiać z samego siebie, ale wciąganie i wyzywanie kogokolwiek innego (nie ważne czy to rodzina czy ktokolwiek z czatu), kto jest poza tym uniwersum
  • Odpowiedz
@Korsir, może warto porozmawiać z dziewczyną, żeby się przełamała i oficjalnie pokazała na kanale, a później jak nie chce to nie musi pokazywać twarzy. Teraz ludzie będą wklejać urywki z jej twarzą i oznaczać sygnaturkę czasową. Będziecie żyć w paranoi, cenzurować każdy film, tak układać wspólne czynności, żeby jej nie było w ogóle widać. A co gdy przypadkowo Chylozaur albo Odyn pokaże jej twarz? Będziesz skakał do nich, żeby usunęli?
  • Odpowiedz