Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? i jak w tym kraju ma być dobrze? człowiek chce uczciwie pracować, zgodziłem się nawet na nocki i cały tydzień dyspozycji a tu jeden wielki #!$%@?
wiecie co zaważyło na decyzji? bo rozmowa poszła świetnie menedżerka bardzo mnie polubiła, wyszedłem na ogarniętego i zorganizowanego
wiecie #!$%@? o co poszło? że nie mam statusu studenta xD wolą wziąć gościa który się zwolni po wakacjach i znów będą musieli szukać jakiegoś frajera ale co z tego, tamtem niewolnik jest tańszy w utrzymaniu wiadomo
#!$%@? chciwe korpo
i nie to że najeżdżam też na kierownictwo tej konkretnej restauracji, ja im wręcz współczuje bo oni muszą się trzymać tych posranych wytycznych a za kilka miesięcy znowu będą mieli za mało ludzi i problem z układaniem grafiku
jak ktoś jeszcze będzie mi #!$%@?ł że "jest rynek pracownika", "praca leży na ulicy", "nikomu się nie chce pracować" i innego głupoty to mu nacharam prosto do ryja (°°

sorry za wylewany jad i tone przekleństw ale się wpieniłem srogo
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #praca #pracbaza #zalesie #antykapitalizm
czleksztatny - ja #!$%@? i jak w tym kraju ma być dobrze? człowiek chce uczciwie prac...

źródło: jebac_kapitalizm

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
że nie mam statusu studenta xD wolą wziąć gościa który się zwolni po wakacjach i znów będą musieli szukać jakiegoś frajera ale co z tego, tamtem niewolnik jest tańszy w utrzymaniu wiadomo


@czleksztatny: Jak się pierwszy raz zatrudniałem to też byłem zdziwiony, że korpo woli chłopa na zlecenie co się zwolni po miesiącu. Tylko no tak jest optymalniej i z tego co kojarze to nikogo tam nie obchodzi, że są
  • Odpowiedz
@czleksztatny: Ale dlaczego "#!$%@?ć_kapitalizm"?
To socjalizm stworzył coś takiego jak "pracujący student", który nie płaci żadnych składek i podatków.
Na wolnym rynku to TY byś wygrał, ale socjalizm pozbawił cię pracy.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: 'Polska postawiła na centralizację i powiatowe miasta tkwią w maraźmie."

Bzdura. To inwestorzy wolą większe miasta. Dlatego buduje się drogi ekspresowe i tworzy strefy bez podatku na zadupiu, zeby przyciągnąć inwestorów. Firmy inwestują w małych miejscowościach, ale muszą mieć pracowników więc zazwyczaj jest to w odległości do 30 km od większego ośrodka.
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: mam zdiagnozowany complex post-traumatic stress disorder (cPTSD), gdybyś czytał coś więcej niż tylko wysrywy na wykopie wiedziałbyś że zespół stresu pourazowego może wywołać dowolne traumatyczne doświadczenie i wcale nie trzeba być na żadnej wojnie
ale wiadomo random z internetu zna się na tym lepiej niż jakiś tam psychiatra po medycynie.....
gdyby komuś dajmy na to zmarli rodzice w młodym wieku to też byś #!$%@?ł o "płatkach śniegu"? ładny pokaz
  • Odpowiedz
@czleksztatny: Każdemu umierają rodzice na pewnym etapie życia. Każdy ma jakieś bardzo ciężkie wspomienia z dziecińska. Jak nie umiesz sobie z czym poradzić sam to wtedy sie decydujesz na leczenie po to żeby przyśpieszyć ten proces wychodzenia z tej traumy.

Wasz, (płatków śniegu) problem polega na tym że nic WYJĄTKOWEGO wam się nie dzieje, nic z czym miliony osób przed i po was się borykały i są procedury jak sobie z tym radzić, i zamiast rozwiązać problem to uzywacie karty mam PTSD i wszystko co mnie spotyka spowodowane jest tym że mam PTSD i należy mi się wszystko bo mam PTSD albo DEPRESJE.

A w praktyce, jak wyjmiesz głowe ze swojej D U P Y to nagle okazuje się że praktycznnie KAZY powtarzam KAŻDY ma takie doświadczenie i po pierwsze nie trąbi o tym w koło tylko nad tym
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia:

Jak nie umiesz sobie z czym poradzić sam to wtedy sie decydujesz na leczenie


a myślisz że do kogo poszedłem i kto mi to zdiagnozował? cygańska wróżka? lecze się od kilku lat farmakologicznie, bez psychotropów nie byłoby mnie już na tym
  • Odpowiedz
Wcale nie ma stref ekonomicznych gdzie stoją fabryki zatrudniające po 500-1k ludzi. Wcale. Volkswagen, Mercedes, Toyota, Amica, CCC


@sierramikebravo: chyba na zachodzie Polski. W moim mieście powiatowym w Polsce B zdążyli zamknąć już kilka dużych zakładów produkcyjnych w ciągu kilkunastu lat.

Popatrz na spadek bezrobocia na przestrzeni 20 lat. Najbardziej spadło na zachodzie - tam bliżej do Niemiec (UE) i dlatego powstają zakłądy produkcyjne. Inwestorzy nie chcią stawiać zakłądów produkcyjnych
  • Odpowiedz
@czleksztatny: idź do McD lub MaxBurgers jeśli masz. Oby dwa jako jedyne fastfoody dają na start Umowę o Pracę. Nie interesuje ich status bo każdy ma Umowę o Pracę i tyle samo zarabia. Nie dają Umów Zlecenie
  • Odpowiedz
w KFC brali kiedyś każdego, wystarczyło potrafić coś o sobie powiedzieć i mieć książeczkę sanepidu, masz książeczkę prawda?


@u8t3io3p: mnie nie wzięli. Widocznie słąbo wypadłem na rozmowie kwalifikacyjnej (pytali o jakieś pierdoły: "gdzie się widzisz za 10 lat" itp.), bo mam fobię społeczną. Ale do McD to mnie wzięli od razu, nie było żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, tylko od razu konkrety.
  • Odpowiedz
Ale dlaczego "#!$%@?ć_kapitalizm"?

To socjalizm stworzył coś takiego jak "pracujący student", który nie płaci żadnych składek i podatków.

Na wolnym rynku to TY byś wygrał, ale socjalizm pozbawił cię pracy.


@editores: Aa to nie był prawdziwy kapitalizm, co nie? Za to w prawdziwym kapitalizmie to by było lepiej. Pensja najniższa na jaką ktoś jest gotów się zgodzić, brak przerw w pracy, grafiki zmieniane od tak, po 13h dziennie, brak ubezpieczenia zdrowotnego, no ale przynajmniej byłby wolnym człowiekiem, wprawdzie nie miałby na nic pieniędzy ani czasu, a jakby zachorował to bankructwo albo śmierć ale byłby
  • Odpowiedz
@czleksztatny gdzie niby w odpowiedzi jest napisane, że poszło o studenta. Nie kłam. A poza tym nawet jakby tak było jak piszesz, to jest to sprzeczne z prawem pracy i dyskryminacja. Idź do sądu na pewno wygrasz jeśli masz dowód na to.
  • Odpowiedz