Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? i jak w tym kraju ma być dobrze? człowiek chce uczciwie pracować, zgodziłem się nawet na nocki i cały tydzień dyspozycji a tu jeden wielki #!$%@?
wiecie co zaważyło na decyzji? bo rozmowa poszła świetnie menedżerka bardzo mnie polubiła, wyszedłem na ogarniętego i zorganizowanego
wiecie #!$%@? o co poszło? że nie mam statusu studenta xD wolą wziąć gościa który się zwolni po wakacjach i znów będą musieli szukać jakiegoś frajera ale co z tego, tamtem niewolnik jest tańszy w utrzymaniu wiadomo
#!$%@? chciwe korpo
i nie to że najeżdżam też na kierownictwo tej konkretnej restauracji, ja im wręcz współczuje bo oni muszą się trzymać tych posranych wytycznych a za kilka miesięcy znowu będą mieli za mało ludzi i problem z układaniem grafiku
jak ktoś jeszcze będzie mi #!$%@?ł że "jest rynek pracownika", "praca leży na ulicy", "nikomu się nie chce pracować" i innego głupoty to mu nacharam prosto do ryja (°°

sorry za wylewany jad i tone przekleństw ale się wpieniłem srogo
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #praca #pracbaza #zalesie #antykapitalizm
czleksztatny - ja #!$%@? i jak w tym kraju ma być dobrze? człowiek chce uczciwie prac...

źródło: jebac_kapitalizm

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czleksztatny
Ja gadałem z gościem który pracuje w Macu i tam najchętniej zatrudniają ludzi za jakąś grupą chorobową. Depresja, inwalidztwo inne uje muje bo wtedy mają bardzo obniżone koszty zatrudnienia. A, no i Ukraińców też chętnie. A dopowiem że ten McD leży przy trasie Warszawiaków na wakacje i do mc drive tam non stop 10 aut w kolejce. Obroty jak marzenie, ceny z dupy, ale jeszcze będą ciułać na Areczkach.
  • Odpowiedz
@ziomus0812: Gdybyś był inwestorem, to gdzie stawiałbyś fabrykę? Blisko granicy i klientów w Niemczech, czy przy granicy z Rosją, żeby mieć dodatkowo milionowe koszty transportu?
  • Odpowiedz
@czleksztatny ja się zapisałam do szkoły policealnej żeby mnie nie wyrzucili z pracy, a skończyło się na tym że poszłam na studia w tym kierunku i w sumie pracuje w zawodzie :D czasem warto spróbować, nie zdziwię się jeśli teraz są jakieś kursy online na które nawet nie trzeba jeździć, siedzieć w sali pełnej ludzi itp.
  • Odpowiedz
ehh czyli tylko sklepy i stacje benzynowe zostają ( ͡° ʖ̯ ͡°) no trudno


@czleksztatny: magazyny, taśma, stacje chyba też zlecenie dają dla studentów. Sklepy na pewno szukają stabilnych pracowników, lidl ma okej warunki, biedronke omijaj. Też zrozum, że takie miejsca, mają słabe warunki do rozwoju, jak byłeś sklepowym tak będziesz, może ewentualnie menadżer jakiejś zmiany za piątke netto. Ale jak masz sytuacje, że nie masz
  • Odpowiedz