Wpis z mikrobloga

#komputery #internet #pc #gry
Kiedyś byłem zapalonym graczem, ale nie mogłem sobie pozwolić na fajny sprzęt bo zwyczajnie mojego starego nie było na to stać. Od tego czasu mineło 15 lat, kupiłem swoje mieszkanie i wypadało by kupić jakiś fajny komputerek do gier, ale wypadłem z rynku na naście lat i kompletnie nie wiem gdzie szukać. Ile teraz trzeba wydać na PC, żeby pograć sobie w najnowsze gierki bez stresu? Poratujecie jakimiś linkami do gotowych PC, które warto kupić? Dzięki mirasy
  • 81
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: da się chyba nawet na telefonie uruchomić - ale możesz mieć nawet beznadziejnie słaby komputer, albo nie wiem typowy laptop do "codziennego" użytku - wystarczy względnie stabilny internet i możesz grać. Z minusów wiadomo nie pograsz offline.

Pewnie jak masz jakiś smart telewizor to mozesz odpalic przez przegladarke na nim/dedykowana apke, polaczyc kontroler/klawiature i myszke i grac bez kompa
  • Odpowiedz
@bugzer: na purepc.pl są zestawy na każdą cenę co miesiąc aktualizowane. Z tego w sumie najbardziej ta strona słynie. Dziwne, że nie znasz chociaż pewnie widziałeś te stronę tylko nie pamiętasz xd
  • Odpowiedz
@bugzer: najpierw znajdź sobie grę w którą chcesz grać, a potem kup kompa żeby móc pociągnąć jej sequel.

A w ogóle jak kupujesz gotowce zamiast złożyć samemu (nie rób wstydu, jesteś z pokolenia, które nie jest upośledzone), wypadłeś z obiegu, nie masz pojęcia to kup używanego xboxa series s.
  • Odpowiedz
Jeżeli dawno nie grałeś to kup sobie PS5 i ograj sobie najlepsze gry z ostatnich lat. Jest tego sporo. RDR2, wszystkie Soulsowe, Elden Ring, Ghost of Tsushima, BG3. Ja pamietam, ze miałem bardzo długa przerwę w graniu i jak zacząłem ogrywać najlepsze gry poprzednich lat to się bawiłem świetnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@szczypawka miał Xbox series x I nie potrafię grać na tym gównie. Granie w gry na pradzie (poza jakaś FIFA itp) odbiera smak życia. Sprzedałem to u stwierdziłem że nigdy w życiu nie kupię sobie konsoli.
  • Odpowiedz