Wpis z mikrobloga

#komputery #internet #pc #gry
Kiedyś byłem zapalonym graczem, ale nie mogłem sobie pozwolić na fajny sprzęt bo zwyczajnie mojego starego nie było na to stać. Od tego czasu mineło 15 lat, kupiłem swoje mieszkanie i wypadało by kupić jakiś fajny komputerek do gier, ale wypadłem z rynku na naście lat i kompletnie nie wiem gdzie szukać. Ile teraz trzeba wydać na PC, żeby pograć sobie w najnowsze gierki bez stresu? Poratujecie jakimiś linkami do gotowych PC, które warto kupić? Dzięki mirasy
  • 81
  • Odpowiedz
@bugzer xkom ma fajne gotowce. Wiem ze gotowce fujka, ale te na xkom z serii g4m3r maja fjane komponenty. Ja kupilem za ok 8k w listopadzie 23 (rtx4070 i amd 7800x3d) zeby grac w 1440 p i 4k. Bardzo mnie ten komputer cieszy. Aczkolwiek prawda jest ze nie gram tak duzo jakbym chcial. Tzn nie chce mi sie grac tak jakbym chcial zeby mi sie chcialo :) glownie warzone i age
  • Odpowiedz
@bugzer najlepsza opcja to PS5 + ewentualnie subskrybcja PS+ Extra. Wyjdzie ci taniej i nie musisz się wtedy martwić czy masz wystarczająco dobry PC żeby uruchomić grę, czy sterowniki i directx aktualne itd. Po prostu grasz.
  • Odpowiedz
@sir_pszemek: zrobiłem tak w 2018, a w 2017 kupiłem ps4 pro. Na kompie z gier przeszedłem trylogie Metro, Mafie 3, Max Payne'a 3, Wiedźmina 3 i NFS Heat. Na ps4 GTA V i poza tym nic xDD
  • Odpowiedz
@bugzer: jak masz stabilnego neta to może zacznij od pogrania w chmurze? Amazon Luna za darmo przez 7 dni - akurat aby przejść jedną gierkę. I inne Nvidia. Do starszych gier to przecież nawet laptop z integrą Iris XE się nada. Da się grać w gry z ery x360 na ultra 720p, XONE na medium.
  • Odpowiedz