Wpis z mikrobloga

#komputery #internet #pc #gry
Kiedyś byłem zapalonym graczem, ale nie mogłem sobie pozwolić na fajny sprzęt bo zwyczajnie mojego starego nie było na to stać. Od tego czasu mineło 15 lat, kupiłem swoje mieszkanie i wypadało by kupić jakiś fajny komputerek do gier, ale wypadłem z rynku na naście lat i kompletnie nie wiem gdzie szukać. Ile teraz trzeba wydać na PC, żeby pograć sobie w najnowsze gierki bez stresu? Poratujecie jakimiś linkami do gotowych PC, które warto kupić? Dzięki mirasy
  • 64
  • Odpowiedz
coleslav


@NowyStaryMirek: Wystarczyło mi intro, to jest facet który zajmuje sie składaniem komputerów i cytuję "na oferty poluję tygodniam". Więc youtuber zrobił sobie challenge, ze za 500zl zrobi PC w którym odpali gry na FHD.

Cyberpunk na niskich ledwo 40 fpsów, mnie to nie przekonuje ale jeśli dla Ciebie to wystarczajace, spoko. Poluj sobie przez miesiące na używane czesci z OLX i może Ci sie uda zlozyc komputer ktory nie
  • Odpowiedz
@bugzer: zrób sobie nowy wpis bo tutaj się śmietnik zrobił, zapytaj ile trzeba wydać do tej rozdzielczości 1440p bo to teraz standard raczej i uzyj tagów pc, pcmasterrace, gry, informatyka.

A co do tego czy bedzie stał i się kurzył jak chlopaki piszą, no to na to już Ci nikt nie odpowie. Zalezy czy od dawna chodzi to za Toba, ze chcesz pograc itd czy to chwilowa chęć i czy
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: sam mam kompa za 500 zł i odpalę pewnie wszystko. I5 4670k oc na 4.0 a da się na pewno leoiej, karta gtx 960 4 gb i 8 gb ram jakieś podkręcone w bios bo mam msi z97, w sumie to warte jest mniej niż te 500 zyla nawet xD
Jakbym grał to biorę ryzen 3600 albo 5600(na ali teraz byl za 300 zł), b450, ram za 250 zl,
  • Odpowiedz
@bugzer: Kup sobie konsolę, TV (najlepiej OLED) i coś do podbicia audio jak nie masz kina domowego (nawet soundbar da radę) - moim zdaniem dla casualowego grania nie ma lepszej opcji, a jak się okaże że ci granie nie leży to sobie przynajmniej coś obejrzysz.
  • Odpowiedz