Wpis z mikrobloga

@lignocainum

@Linnior88: raz wykupiłam dietę od niego i była nie do przejścia, takie prawdziwe męskie dania

Oj tak ja bym tego nie zjadła nawet jakbym była bardzo głodna , krwi też się brzydzę , może jestem świadkiem jehowy i nawet tego nie wiem
  • Odpowiedz
@Linnior88: dużo cholesterolu to jest w Twoim mózgu, podroby są chyba najbardziej odżywczym pokarmem na planecie, minus to ich smak chociaż serca i tak są lepsze niż jakieś wątroby, żołądki czy płuca
  • Odpowiedz
@DrGreen_2

@Linnior88: dużo cholesterolu to jest w Twoim mózgu, podroby są chyba najbardziej odżywczym pokarmem na planecie, minus to ich smak chociaż serca i tak są lepsze niż jakieś wątroby, żołądki czy płuca

Skoro nie posiadasz wiedzy na jakis temat nie rób z siebie głupka , podroby mają bardzo dużo cholesterolu i nie są bardziej odżywcze choćby od owoców
  • Odpowiedz
@Linnior88: popisałeś się wiedzą XD owoce to w większośći węglowodany, podroby to przede wszystkim białka i trochę tłuszczy, cholesterol zjadany ma niewielki wpływ na Twoje zdrowie, i porównaj sobie wartości odżywcze 100g wątróbki vs 100g jakiekolwiek owocu.
  • Odpowiedz