Wpis z mikrobloga

#p0lka #zwiazki #seks #blackpill #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #ciekawostki #przegryw #przegrywpo30tce

Jesteście przegrywami bo nie roochacie! Rozumiecie to? Oczywiście żartuję, ale niestety wiele osób tutaj ma taki pogląd. Zresztą nie tylko tutaj i nie tylko w odniesieniu do prokreacji, ale i ogólnie do bycia w związku.

Kobiety w toku ewolucji wytresowały mężczyzn. Dostęp od czasu do czasu do "kawałka obsikanego mięsa", jak to pewien facet określił żeńskie organy rozrodcze, przedstawiają jako swego rodzaju nagrodę za wierne służenie im, godzenie się na ich zachcianki, tolerowanie wyskoków. Wielu mężczyzn jest już do tego stopnia posłusznych, że drugiemu facetowi odbiłoby mordę za nic, żeby tylko popisać się przed swoją panią.

To zostało wypracowane w toku ewolucji, nie tyko biologicznej, ale i kulturowej. Tyle, że to drugie szybciej się zmienia. Zmiany kulturowe i społeczne przebiegają na tyle szybko, że obecnie bycie gentlemanem względem kobiet, to szczyt frajerstwa. Po prostu współczesne kobiety przez swoje maniery, nie zasługują na żadne szczególne traktowanie. A bycie im bezwzględnie posłusznym to nic innego jak mentalny cuckoldyzm.

Gwizdajcie Koledzy na to co słyszycie od innych, na temat Waszej samotności. Żyjcie najlepiej jak potraficie, szukajcie drobnych przyjemności, sprawiacie sobie radość, wspierajcie nawzajem, a jeśli chodzi o kobiety, bądźcie bardzo ostrożni. Ja już kompletnie olałem szukanie dziewczyny i czuję się z tym bardzo dobrze. I nie dam sobie wmówić komukolwiek, że jestem z tego powodu przegrywem, frajerem, czy nieudacznikiem. Kobiety przez to jakie potrafią być, wyleczyły mnie z chęci wiązania się z którąkolwiek z nich i jestem wdzięczny losowi, że udało mi się przejść przez życie tak, że żadna zołza nie nabrudziła mi w papierach.
  • 24
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 To że Ty się dobrze czujesz z tym, to Ok, Twoja sprawa.

Ale jednocześnie nie próbuj wmawiać innym że mają się czuć dobrze z samotnością, zwłaszcza jeśli czują się źle.

Ty olałeś szukanie dziewczyn - bo one Cię olały. Po prostu przyzwyczaiłeś się do samotności i takiego trybu życia.

Gdybyś miał w młodości zainteresowanie ze strony kobiet, i je świadomie olał - to byłby świadomy wybor.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzych1921 tak to sobie tłumacz. Taka wizja świata jest prostsza do przyjęcia dla Ciebie. Gdyby się okazało, że można żyć według innych schematów niż te wbijanie Ci do głowy, nie poradziłbyś sobie z tą świadomością. Przerosłoby Cię to. Tylko widzisz, są ludzie o szerszych horyzontach myślowych, dla których są rzeczy ważniejsze, niż krocze płci przeciwnej.
  • Odpowiedz
  • 0
@bulbulator90 w którym miejscu próbuję komuś coś wmawiać? Proszę o konkretny cytat. Tylko nie mów, że rada, by faceci nie przejmowali się krzywdzącymi opiniami, to próba narzucania komuś czegokolwiek. Po prostu przedstawiłem swój punkt widzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@carnall1 jeśli taka jest interpretacja tego, co napisałem, jestem niemal pewien, że w szkole jechałeś na dwójkach z polskiego, bo masz problem z interpretacją prostego tekstu.
  • Odpowiedz
@bulbulator90: Tylko to otoczenie, szkoła powinny już uczyć w czasie dzieciństwa, że jednym się uda a innym niestety nie (nawet nie muszą tłumaczyć, że to po prostu przez geny) a roztacza się wizję szczęśliwych związków jak jakąś metafizykę później normik dostaje pozew rozwodowy i doznaje szoku poznawczego.
  • Odpowiedz
Kobiety w toku ewolucji wytresowały mężczyzn. Dostęp od czasu do czasu do "kawałka obsikanego mięsa", jak to pewien facet określił żeńskie organy rozrodcze, przedstawiają jako swego rodzaju nagrodę za wierne służenie im, godzenie się na ich zachcianki, tolerowanie wyskoków.


@Kopytnik_1: Przepraszam, ale zdajesz sobie sprawę iż tak nie ma absolutnie w żadnej normalnej relacji/związku a to jest toksyczny pogląd odklejony od rzeczywistości. Jakby to napisać w normalnych związkach jest tak,
  • Odpowiedz
Jesteście przegrywami bo nie roochacie! Rozumiecie to? Oczywiście żartuję, ale niestety wiele osób tutaj ma taki pogląd. Zresztą nie tylko tutaj i nie tylko w odniesieniu do prokreacji, ale i ogólnie do bycia w związku.


@Kopytnik_1: Jeśli ktoś uznaje kogoś za #przegryw -a z uwagi na nieuprawnie seksu to znaczy, że taka osoba jest sama przegrywem do tego jeszcze ograniczonym.
  • Odpowiedz
Ja już kompletnie olałem szukanie dziewczyny i czuję się z tym bardzo dobrze.


@Kopytnik_1: Normalni mężczyźni nie szukają sobie dziewczyny, tak samo jak normalne kobiety nie szukają sobie chłopaka to po prostu samo wychodzi w trakcie życia. Dorosła jest sama się znajdzie....
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: jesteśmy przegrywami bo nigdy nie trzymaliśmy za rękę kobiety, nie całowaliśmy się, nie byliśmy w związku itd. Seks to już pochodna tego co wcześniej.
Wierzę w to, że są kobiety, które jak zobaczą faceta >23 lvl, który ma zerowe doświadczenie w związkach i sensie, to nie będzie im to przeszkadzać. Ale jest grupa kobiet, i to dość głośna, która będzie uznawać Cię za dziwaka, przegrywa, incela itd. Poniekąd mają
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Zmartwie Cię: nigdy nie miałem problemyu ani z nauką ani z kobietami. Natomiast Twój tekst (a zwłaszcza drugi akapit) podpowiada mi że masz bardzo smutne życie. Życzę Ci zmiany i powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@carnall1 mnie to nie martwi, troska mi nie jest potrzeba. Napisałeś w pierwszym komentarzu nieprawdę wyssaną z palca i postanowiłem to sprostować. Moim zdaniem masz problem z interpretacją prostego tekstu. Właściwie to posługujesz się tak zwaną nadinterpretacją. To jest słabe.
  • Odpowiedz
Kobiety przez to jakie potrafią być, wyleczyły mnie z chęci wiązania się z którąkolwiek z nich


@Kopytnik_1:

Szczycisz się byciem tchórzem, który po kilku złych kobietach olewa wszystkie? I dobrze, śmieci same się wyniosły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Słabe to wszystko co napisaleś o kobietach w swoim pseudointelektualnym poście, z perełka w postaci "kawałka obsikanego mięsa" na czele. To nie ja mam problem z nadinterpretacją tylko ty. Właściwie to masz duzo więcej problemów niż jesteś w stanie się przyznać. W jednym masz racje: troska nie jest potrzebna, nie ma sensu żałować przegrywa, bo wbrew temu co sam sobie wmawiasz, to jesteś przegrywem.
  • Odpowiedz