Wpis z mikrobloga

@Wink przecież samą prawdę mówi xd większość Europejczyków jest przeciwko migracji tylko Unia sobie hula jak jej się podoba, wpuszczają nielegalnych imigrantów a potem się zamykają w bogatych odgrodzonych osiedlach kupionych za europoselska pensje która bodajże niedawno była ujawniona przez jakiegoś e-celebrytę na równa 60000€ miesięcznie xD

A Ty szaraku sobie radź z tym i masz się bać wyjść nocą na ulice.
  • Odpowiedz
Psychiatryk to ma w głowie każdy lewak który popiera przyjmowanie pontoniarzy.


@SocialM_Center: jak ja chciałbym was prawaki zrzucić w czasie do 39 do Francji i Anglii XD I te sithowe myślenie - albo wpuszczać wszystkich albo nikogo, bo korwinista myśli na poziomie 0 1, jak zaloze biznes parówkowy będę milionerem, jak pójdę do pracy to niewolnikiem xD
  • Odpowiedz
@SocialM_Center

Psychiatryk to ma w głowie każdy lewak który popiera przyjmowanie pontoniarzy.


Czyli na szczęście skrajna mniejszość. Braun niech się z tą od kaganca umówi i niech zrobią wspólna partie szurów, pasuja idealnie. Chociaż nie wiem kto głupszy

A powydzierać mordę tak jak Zajączkowska to mógłby co drugi wykopek, nic w tym specjalnego drogi panie
  • Odpowiedz
@Zara_wracam to chyba jakieś grosze, największą buła i to prawdopodobnie w juanach a nie jakichś rubelkach to idzie dla najwyższych polityków UE za likwidację przemysłu i podmianę populacji
  • Odpowiedz
Wyszło mało merytorycznie z powodu tych niepotrzebnych emocji. Wszystkie te rzeczy, które ona powiedziała były sensowne, ale brakło argumentu. To były hasła.
  • Odpowiedz
@Zara_wracam: można jakieś potwierdzenie przelewu tych rubli? Czy polaczki od PRL-u nic się nie zmieniły i osądzają bez dowodów? Bo z tego co wiem, jeżeli faktycznie ktoś w rządzie kolaboruje z wrogiem to grozi za to więzienie. Przyczyń się do pojmania szpiegów i udostępnij te dowody
  • Odpowiedz