Wpis z mikrobloga

to będzie więcej kasy na wojsko - bo mniej na rozdawnictwo.

@decentralizacja: to tak liniowo nie działa - Biden wydał więcej na US Army niż Trump. I Biden walczy z Rosją a Trump w słynnym stwierdzeniu oznajmił że ufa swojemu przyjacielowi Władimirowi bardziej niż wszystkim amerykańskim agencjom wywiadowczym.
Prywatnie moge być zwolennikiem posiadania broni czy cięcia socjalu ale to jest wtórne względem świata w którym żyje. Wole wysokie podatki w
  • Odpowiedz
Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis. Zero refleksji nad integralnością swojego narodu i afirmacja narodu obcego są dla mnie kuriozalne


@kamz_4con: nie zrozumiałeś tego kompletnie, mowa tutaj o konfederacji, poczytaj trochę o nich, to są ludzie popierający Rosję, nie jest to propolska koalicja. W tym konetkście właśnie ktoś napisał, że woli jednego Ukraińca niż wszystkich prorosyjskich szurów.
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie to, nie bede usciskiwal reki komus kto potem podaje ja otwarcie pisowi oraz (tfu) rosji (te slowa to synonimy)


@Pracuje_zdalnie_chyba: troszku się ci pomyliło a może faktycznie lubisz bo powinno być "mi" a nie "mnie" xDD
A rękę PISowi czy kacapom to podaje prędzej twoja stara niż ja.
  • Odpowiedz
@kamz_4con wiesz, żyjemy w XXI wieku, najwyższy poziom podróżowania między krajami, doświadczania innych miejsc i kultur, można mieć bardziej otwarta głowę niż za Hitlera...

Wszyscy Ukraińcy, którzy tu mieszkają, coś kupują, pracują, otwierają firmy itd. Pracują na naszą gospodarkę. Bez nich to branza budowlana i wszelkie infrastrukturalne, nowe drogi, dawno by jebły.

Pamiętam, że konfederaxja prezentowała jako coś złego, że 11% nowootwartych firm jest przez Ukraińcow. Co za gospodarczy idioci...
  • Odpowiedz
wolę jednego pracującego Ukrainca


@Hrjk: To samo ja. Wolę jednego pracującego Ukraińca niż całą zgraję neurokodomuchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thorgoth: to mówimy o wojnie czy o wolności cywilnej w końcu?

Co do wojny, to nikt tak nie rozwala gospodarki jak lewacy i komunizm. I potem nie ma na czołgi, a te co są do zardzewiałe lub rozkradzione na złom za flaszkę. Rosiijiii to przeszło trochę bo są tak wielkim krajem iż nawet gdy 90% zmarnują to dużo zostaje. Polska już tak nie ma.
  • Odpowiedz
niż pomiędzy nieudacznikami i błaznami z k0nfy, a sk&%wysynami z popisu.


@staggermeister_: nie dożyjesz. ale też nie podałeś co niby jest "błaznami" w programie Konfy. Niektórzy to lubią mieć but pana władcy na mordzie. Podatki regulacje, nie nie możesz się bronić (chyba że Pan Żyd na wycieczce do Oświęcimia a to przepraszzzz, oczywiście, zapraszam, może tłumik do tego na koszt państwa), musisz przyjmować eksperymentalne preparaty medyczne (lub zakaz przemieszczania /
  • Odpowiedz
@kamz_4con: to był komentarz pod wpisem dotyczącym zatrzymania tych 3 patusów z maczetą którzy zaatakowali ukraińca w krakowie. Wybierając jakiś Twój "losowy" komentarz też mogę dopisać do niego całą ideologię, co prawda chvj z tym czego dotyczył oryginalnie, kwestia pod co zostanie przypisany.
  • Odpowiedz
@Hrjk a ilu znasz konfederatów (nie z sejmu bo tam każdy bierze) który żre za państwowe? Konfederaci to nie socjaliści jak reszta śmietnika w sejmie. Nawet mi nie odpisuje bo nie będę z lewakiem socjalista rozmawiać.
  • Odpowiedz
Co do wojny, to nikt tak nie rozwala gospodarki jak lewacy i komunizm.


@decentralizacja: tak, dlatego komunistyczne i marksistowskie (wg korwina) UE i USA za pomocą 2% budżetu na obronność mielą prawicową rosje a lewacki Izrael od pół wieku gnoi konserwatywnych arabów mając wielokrotnie niższy potencjał demograficzny.

Europa ma swoje wady i warto ją poprawiać a nie zmieniać w kopie konserwatywnego miru jak chce konfa.
  • Odpowiedz
@kamz_4con:

że jest bardzo duża grupa osób, dla której lojalność narodowościowa jest zbędna

No, jesli dla kogos nie jest to sugeruje rozwazyc co w zyciu robi, bo wypadaloby miec cos swojego z czego jest sie dumnym.
  • Odpowiedz
@Deladomboix: mnie trochę śmieszy przypisywanie konfie proputinizmu, a tymczasem budowa przez niemców specjalnych dwóch nitek rurociągu służącego do konkretnego i długofalowego finansowania putina milionami euro za gaz jest czymś całkowicie normalnym i nie wzbudza oburzenia. taki tam szczegół.

ruski gaz zresztą sama UE wpisała na listę paliw ekologicznych, jakby to CO2 było jakieś inne niż takie z naszego węgla - i to też nie wzbudzało oburzenia, ale narracja dla plebsu
  • Odpowiedz