Wpis z mikrobloga

Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis. Zero refleksji nad integralnością swojego narodu i afirmacja narodu obcego są dla mnie kuriozalne i prowadzi do konkluzji, że jest bardzo duża grupa osób, dla której lojalność narodowościowa jest zbędna. To prosta droga do wejścia w tę lukę przez inne państwa.
#ukraina #polska #ojkofobia #optymizmnajwyzszaformanaiwnosci #4konserwy
kamz_4con - Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis. Zero refleksji nad integra...

źródło: 1000010100

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis


@kamz_4con: Źle interpretujesz tą liczbę. To nie jest tak, że jakoś super lubimy ukrainóców a bardziej tak, że gardzimy Konfederacją i PiSem.
  • Odpowiedz
ten KOLEGAMAMY to znany fan konfy i rosji, taka onuca i troll na kilku tagach bo nie ma mozlwiości by ktoś tak głupi miał dostęp do Internetu
Wielokrotnie wpadał w gorące za swoje brednie
  • Odpowiedz
@kamz_4con: Po prostu na wykopie jest dość sporo Ukraińców, którzy dbają o interesy swojego kraju, dlatego na mirko wszystko co ukraińskie jest święte. Szkoda mi tylko tych Polaków, którzy stawiają obcy naród ponad własny.
  • Odpowiedz
@kamz_4con: @dzidek_nowak Mniej więcej w okolicach parlamentarnych posty neuropków i fanów KO zaczęły być plusowane przez boty. Praktycznie w przeciągu tygodnia posty które miały z reguły 50-100 max plusów zaczęły mieć 500 czy nawet jak tutaj 1000+ plusów. Z tego co patrzyłem wycinek plusujących są to głównie konta które jedyne co robią to plusują wpisy polityczne pokroju "Tusk super, Konfederacja zła".

Nie wiem czy to akcja oddolna neuropków sfrustrowanych
  • Odpowiedz
lojalność narodowościowa


@kamz_4con: Nie odnoszę się do głupiego komentarza który zacytowałeś, ale tak bardziej ogólnie - lojalność narodowościowa? Mam być lojalny w stosunku do innych ludzi, a do pozostałych nie, ludzi tylko dlatego, że urodziliśmy się w tej samej szerokości i długości geograficznej?
Mam złodzieja z Polski traktować tak samo jak uczciwego z Ameryki czy Rosji?

Poza tym komentarz nie odnosi się do lojalności narodowościowej, tylko do Konfederacji. Partię z
  • Odpowiedz
wolę jednego pracującego Ukrainca niż całą konfederacja żrącą z budżetu albo oszukującą na podatkach


@Hrjk: mordro, jak wiesz gdzie ktos robi waly, to zglaszaj
  • Odpowiedz
@kamz_4con:

To prosta droga do wejścia w tę lukę przez inne państwa

To jest tak prawdziwe jak bym powiedział, że Konfederacja tak nienawidzi innych (poza ruskimi), że by tworzyła obozy zagłady gdyby pojawiła się taka szansa.
Hymmm zresztą w zasadzie pewnie by tak było, bo generalnie ludzie są do tego zdolni, zwłaszcza jeśli mają tak nasrane skrajnościami jak wy. By nie było, lewactwo krytykuje jeszcze bardziej od was, o brzydzę
  • Odpowiedz
Ukraina i Rosja niczym się nie różnią od siebie, ale tylko w ruskiej propagandzie. Mam nadzieję, że zaraz bana wyłapiesz zielonko.


@Grooveer: Byłeś kiedyś we wschodniej Ukrainie jeszcze przed wojną?
  • Odpowiedz