Wpis z mikrobloga

  • 0
@wojtas_mks

>Ukraina i Rosja niczym się nie różnią od siebie, ale tylko w ruskiej propagandzie. Mam nadzieję, że zaraz bana wyłapiesz zielonko.


@Grooveer: Byłeś kiedyś we wschodniej Ukrainie jeszcze przed wojną?


Dyskusja nie jest o wschodniej Ukrainie, tylko o całej Ukrainie. A granic państw się nie zmienia siłowo.
  • Odpowiedz
  • 1
wolę jednego pracującego Ukrainca niż całą konfederacja żrącą z budżetu albo oszukującą na podatkach


@Hrjk: a gdyby ten Ukrainiec nie pracował, a ten z konfederacji nie oszukiwał?

Po #!$%@? się bawicie w takie malowanie sobie świata pod swój punkt widzenia?
  • Odpowiedz
@JanuszPDM: Konfederacja jest jedyną partią obecnie będącą w rządzie która nie jest jasno i zdecydowanie anty-Polska. Pozostałe, PoPiS i ich przystawki jak 3cia noga, razem etc - mają wyraźny plan zniszczenia naszego kraju przez socjalizm-komunizm. Dodatkowo PO etc jeszcze chce zniszczyć społeczeństwo ideologią "woke". Wszyscy są za zabraniem wolności biologicznej i za przymusową eksperymentacją medyczną na Polakach (np preparatami mRNA). Wszyscy przedkładają dobro Ukrainy nad dobro Polski.

Wszyscy z nich
  • Odpowiedz
Zdziwiło mnie, że 1700 osób popiera taki wpis. Zero refleksji nad integralnością swojego narodu i afirmacja narodu obcego są dla mnie kuriozalne i prowadzi do konkluzji, że jest bardzo duża grupa osób, dla której lojalność narodowościowa jest zbędna. To prosta droga do wejścia w tę lukę przez inne państwa.


@kamz_4con: Konfederacja to nie jest cały naród, tylko klika pełna patusów i oportunistycznych curewek, i tak, za to, co robią -
  • Odpowiedz
@Hrjk: lepiej Ukraińcy albo Zelenski niż Korwin Mikke, co gada od rzeczy jak to zawsze się trochę gwałci, albo czego ci mistrzowscy geniusze nie zrobią w polityce po ukończeniu protokołu 4,9% poparcia, i po wsadzeniu już za kraty ostatniego demokraty.
  • Odpowiedz
@kamz_4con: konfederacja jest kacapską agenturą i jej elektorat to najgorsze odpady w tym społeczeństwie.
Lojalność narodowa nie polega na wspieraniu trynkiewiczów, konfiarzy, braunów i innego elementu tego rodzaju ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz