Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #konfederacja #bekazkonfederacji #sejm #polityka

P O T Ę Ż N E wystąpienie Ewy LEWAKU!!!
Podarła kartki!! Mowi ze unia europejska musi zostac zniszczona!!!

Jakbym ogladal dziadka korwina 10 lat temu xD tylko ze teraz mowi to kobieta. Fajne szoł, konfiarzom sie podoba:
"Właściwa kobieta na właściwym miejscu. Brawo p.. Ewo"
Harven - #bekazpisu #konfederacja #bekazkonfederacji #sejm #polityka

P O T Ę Ż N E w...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 329
boli? Ma bolec


@prostychuop: no boli mnie glowa ze wy sie na to lapiecie, wiadomo ze zrobila to specjalnie poki jest zainteresowanie mediow i jak widac wam wystarczy xd
  • Odpowiedz
@Harven: potężny Donald Tusk w unii europejskiej zielony ład to przyszłość prąd nie zdrożeje KPO jest dla Polaków podatki będą niskie Polska jest zwolniona z relokacji uchodźców że wy się na to dajecie nabrać wam to wystarczy jak się wam pluje w twarz to mówicie że deszcz pada
  • Odpowiedz
@Harven nie ogarnia mikrofonu. Gada w bok i nic nie słychać. A jak spojrzy na kartkę, to się drze.

Jak chciała się zwracać do niej, to mogła stanąć trochę z boku, żeby głos był zbierany przez mikrofon.

Jak obejrzy to sobie, to mam nadzieję, że ogarnie.
  • Odpowiedz
@Harven gadałaby wolniej co by tłumacz zdążył wziąć oddech i wszystko dokładnie przetłumaczyć. Nie wiem czemu ale zawsze zwracam na to uwagę i współczuję translatorom że muszą ogarniać taki potok słów.
  • Odpowiedz
  • 10
@Harven: #!$%@?, że jej nie wstyd xD. Ja rozumiem gadać takie śmieci kucom, ale przecież ona wie, że wszyscy europosłowie wiedzą, że ona #!$%@? farmazony. Ciary żenady przebiegły po plecach xD
  • Odpowiedz
Wg mnie bardzo wyraziście i jasno pokazane stanowisko, poruszone różne kluczowe tematy. Wystąpienie pełne emocji i ekspresji wymagające dużo odwagi.

Wniosek nasuwa się sam

  • Odpowiedz