Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: No to powiedz mi ptysiu, tak zamiast #!$%@?, z jakiej perspektywy należy patrzeć na to co się tam #!$%@?ło i z jakiej niby ja patrzę? Jakiś zakaz jest na wykopie toczenia beki z patusów że się tak zesrałeś?


@BombaskaEskadraLotnicza: Nie rozumiesz tekstu pisanego? Idąc twoją logiką jakiś helmut czy inny nigel mógłby podpisać tą klatkę w necie, że polaki to zwierzęta a i tak by to była
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Hehe, czyli z grubsza jedyne co masz na swoją obronę to wejście w postawę buca, który wszystko wie lepiej i traktuje innych jak plankton. Ale z rzekomej przewagi intelektualnej jak na razie zostało zapamiętane jedno trudne słowo, pewnie przeczytałeś kiedyś w komentarzu i tak powtarzasz.

pewnie mógłbym znaleźć jakiś komentarz gdzie wyzywasz się z wykopkami od #!$%@? albo wyzywacie sobie matki przez jakiegoś patoyoutubera ale nawet mi się nie
  • Odpowiedz
Ale z rzekomej przewagi intelektualnej jak na razie zostało zapamiętane jedno trudne słowo, pewnie przeczytałeś kiedyś w komentarzu i tak powtarzasz.


@BombaskaEskadraLotnicza: w sensie dalej piszesz o ekstrapolacji? Nie sądziłem, ze aż tak cię to zapiecze.

Wymyślasz sobie coś na mój temat i traktujesz to jako argument. I ty śmiesz coś #!$%@?ć o ekstrapolacji xD Masz tyle samo do zaoferowania co ta laska z gołą dupą xD


@BombaskaEskadraLotnicza:
Kryspin013 - >Ale z rzekomej przewagi intelektualnej jak na razie zostało zapamiętane...

źródło: Screenshot 2024-07-17 at 21-34-14 Profil @BombaskaEskadraLotnicza Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz