Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z opinią, że dorosły facet powinien nosić krótkie tylko na plaże ¯\(ツ)/¯


@TheOneAndOnly: Nie ma nic bardziej #!$%@?ącego niż ludzie którzy mówią, że ktoś coś powinien xD Jako facet to ty jesteś od stawiania granic co możesz, a czego nie możesz. O ile to nie krzywdzi w żaden sposób innych to rób co chcesz i miej wywalone
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: To wciąż spotkanie nieformalne więc jeśli nie jest w operze czy teatrze to jak najbardziej krótkie spodenki mogą być, a jeśli dobrze się wszystko dobierze można dobrze wyglądać w stylu sportowym
djtartini1 - @TheOneAndOnly: To wciąż spotkanie nieformalne więc jeśli nie jest w ope...

źródło: eee

Pobierz
  • Odpowiedz
@atteint: dokładnie, prawdziwy facet się nie przejmuje takimi rzeczami i np. nie rucha panien, którym przeszkadzają krótkie spodnie - a szczególnie te jakbyś miał jechać na ryby - 15 kieszeni i obowiązkowo plecak w którym masz pół dobytku. Prawidzyw facet ma wywalone na to ;)
  • Odpowiedz
Spotkałem się z opinią, że dorosły facet powinien nosić krótkie tylko na plaże ¯\(ツ)/¯


@TheOneAndOnly: a dlaczego niby na plaży jest jakaś dyspensa? Prawdziwy mężczyzna ZAWSZE zakłada długie spodenie, nieważne czy jest na plaży, basenie czy akurat rucha.
  • Odpowiedz
Czy na randkę typu spacer/wycieczka zakładacie krótkie spodenki czy jednak tradycyjnie długie?


@TheOneAndOnly: zależy głównie od słońca. Ja wali jak teraz to nie jestem głupi, żeby zbierać dodatkowe ciepło na łydkach i obowiązkowo wtedy długie.
  • Odpowiedz
Czy na randkę typu spacer/wycieczka zakładacie krótkie spodenki czy jednak tradycyjnie długie?


@TheOneAndOnly: skoro na pierwszej randce już musisz udawać kogoś innego, to powodzenia później xD
  • Odpowiedz
@moll: No ale ja też mam wspomnienia z Liceum i wcześniej, jak niektóre typy śmierdziały potem. No i właśnie też często byli tacy „brudni”. Owłosione, ulane nogi, czarne wysokie skarpety, jakiś trądzik i do tego ten zapach potu… No ogólnie nie dziwię się, jak kobiety mdli na taki widok.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: Jak dla mnie krótkie spodenki są spoko, nie muszą być długie. Jednakże na randkę powinny być to ładne krótkie spodenki, nie dresowe, sportowe.
Wiem, że każdy się ubiera jak chce, ale dla mnie klapki na mieście, właściwie gdziekolwiek poza plażą, basenem, domem są nieodpowiednie. Nie lubię klapek w pracy, w restauracji, nawet w sklepie. Sama nie noszę i nie lubię jak inni noszą. :P A u mnie połowa facetów
  • Odpowiedz