Wpis z mikrobloga

@TheOneAndOnly: Jak nie znasz dziewczyny, to radziłabym też delikatnie napomknąć o tym, że będziesz ubrany na luzaku, bo trochę też będzie przypał jak ona się wystroi w wieczorową sukienkę, a ty przyjdziesz w krótkich spodniach.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly dorosły facet ma w dupie co mówią inni. Jak zacząłem się umawiać ze swoją różową to założyłem długie spodnie na dwie pierwsze randki, potem na trzecią już był czerwiec to założyłem spodenki, bo randka była outdoorowa. Teraz założę spodnie jak idziemy do lepszej restauracji, ale też nie zawsze.
  • Odpowiedz
Zawsze długie! Kto to widział faceta na randce w krótkich spodenkach... szczególnie w środku lata przy 30 stopniach na plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly Tak, zakładam długie spodnie. Natomiast gdy dziewczyna przychodzi w szortach, workach po ziemniakach czy spodniach jakichkolwiek zamiast w sukience to wychodzę bo kto to widziałał kobietę w spodniach.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly: kobita może wymagać od faceta, by nosil długie spodnie, facet moze chodzić w krótkich jeśli lubi, po prostu te 2 osoby do siebie nie pasują.
#!$%@? innych obchodzi jakich facetów ona lubi i jak on się lubi ubierać.
Przecież to są jakieś podstawy życia w społeczeństwie, czemu my się nad tym zastanawiamy w 2024 roku.
  • Odpowiedz
@TheOneAndOnly tak to jest jak jest się angielskim królem albo księciem i musi przestrzegać ich sztywnych zasad. Dorosły chłop zawsze chodzi w długich, dziecko zawsze w krótkich (nawet w zimie!).

Ale jak jesteś zwykłym wykopkiem możesz mieć na to #!$%@? i isc tak jak wygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz